Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen fajta biciklit ajánlotok?

Milyen fajta biciklit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Épp biciklivásárlás előtt állok (persze majd tavasszal tervezek venni egyet). Olyan kellene, ami strapabíró, jó terepre és városi útra (betonra) is. Lehetőleg lehessen vele száguldozni, (mert én szeretek:D) és könnyen lehessen hegyre fölmenni. Ha tudtok írhatnátok márkát is hogy melyik a jó! :)

köszi szépen előre a válaszokat!:)


2012. dec. 31. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:

hát egy olyan keró amivel hegyről akarsz száguldozni lefele, semmiképpen nem jó városban tekerni és amivel városban akarsz száguldozni az nem jó terepre... üti egymást a kettő :) melyik a fontosabb? városban rohangálni jobbra balra vagy csak terepre használnád?


én egy jó cruisert szívesen ajánlok (agyváltósat) mert az a városban nagyon jó és kényelmes! nekem is az van mindenhova azzal járok és nagyon strapabíró! :)

2012. dec. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ha hegyre akarsz menni aszfalton akkor mondjuk vegyél egy országútit, azzal lehet gyorsan menni, és a városban is jó

80e felett nézz vmit, márkától függetlenül mert az strapabíró lesz


ha a hegyen nincs aszfalt út az szívás, mert venned kell egy montit is

persze vehetsz egy trekkinget is, de terepezni azzal sem szokás


vagy mégjobb ötletem van, vegyél egy 28"-os trekkinget abba meg két garnitúra kereked legyen, és ha hegyre mész akkor berakod a terepeset, ha városba, meg száguldozni akkor berakod az országútisat :oDDD


(komolyan nem értem a mai "embereket")

2012. dec. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A Kross bicikli palettáján elég jók vannak. www.kross.hu

Én idén (pár óra múlva már tavaly :D) vettem egy 11's Kross Level A6D-t, és nagyon jó vétel volt szerintem :) Bár a Level széria XC, de neked pl. az Evado jó lehet szerintem :)

BUÉK! :)

2012. dec. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

fúú ez a monti mánia... ha telik rá(300) tól nézegethetsz cyclo-cross gépeket, ha nem telik rá akkor valóban valami monti, de ha főleg aszfalt, akkor szerintem jobban járnál egy belépő kategóriás országutival, és ha csak néha mennél terepre, akkor is csak ilyen kirándulósdi móka, akkor vegyél az outi mellé plusz egy piacos vacak montit.


[link]


én egy ilyen vásárlásán gondolkodom tavasszal de meg is engedhetem magamnak, mert nem forintban kapom a fizum...

2012. dec. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem szemezgess a wenson modelljei között...terepre 5* aszfalton 4pont az 5ből mert a gumi hajlamos ott jobban kopni..
2013. jan. 1. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha még nem forrt ki benned, hogy mire használnád a legtöbbet, én egy belépő szintű montit ajánlanék, annyival nem lassabb, mint egy outi, strapabíróbb, áttétel ugyanúgy van rajta, kényelmesebb, még egy gyengébb villával is.

Merida, Kellys, Skarpea, Kross, Magellan, Scott, 70-120e Ft értékben, választás szempontja a villa, meg a hajtás legyen, de nem lesz nagy különbség.

2013. jan. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Trekking vagy MTB, attól függően, hogy a terep vagy az aszfalt lenne túlsúlyban. MTB-re tegyél keskenyebb gumikat, de olyat, ami terepen is elmegy, úgy kisebb hátrányt jelent aszfalton. Én is MTB-vel járok vegyes terepen, aszfalton 30 körüli átlag hozható.
2013. jan. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én egy éve vettem egy Gepida sirmium vázat (maga sirmium bicaj marha drága,arra pénzem nem volt, de nagyon szép váz,kellett :) szóval egy jó, örök garanciás vázra rakattam össze egy alapfelszereltségű montit. A jó benne,hogy megvan a váz és apródonként majd tudom újítgatni, jobbakra cserélni az alkatrészeket. Szerintem hasonlóan csináld,mert egyszerre nem kell sokat kiadnod és apródonként cserélheted a dolgokat,ahogy pénzed van rá.
2013. jan. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
amúgy ha még aktuális, mit értesz terep alatt?
2013. jan. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!