Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Tudnátok segíteni kerékpár...

Tudnátok segíteni kerékpár választásban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék egy szép női biciklit, városi használatra. Olyan 50 ezernél nem szeretnék többet költeni, egyébként nem is olyan nagy távolságokra kell, csak egyetemre, boltba, ide-oda járnék vele (néha).


A Neuzer bicajokat néztem, illetve gondoltam arra is, hogy vennék egy használt Puch biciklit, és azt vinném el felújíttatni.


Egyáltalán nem értek a bicajokhoz, azért kérdezlek titeket: szóval nem használnám nagyon sokat, nem kell nagyon extra legyen, de azért ne is legyen vele probléma.


Ezt a bicajt néztem vaterán: [link]


Szerintetek érdemes lenne megvenni, vagy annyit kéne rákölteni pluszban, hogy semmi értelme?


2013. febr. 17. 22:16
 1/9 hypno ***** válasza:

50 ezer alatt jórészt csak biciklinek látszó tárgyakat kapsz sajnos.

Ha ilyen idősebb, Ausztriból belomizott bringát akarsz, akkor legalább egy agyváltó legyen benne.


A tanyabájk kategóriájú rossz, leharcolt bicikli leginkább csak arra jó, hogy az embernek elmenjen a kedve a tekeréstől.


Ha komolyan foglalkozol a dologgal, akkor a Bikemag.hu fórumait, cikkeit bogarászd át.

2013. febr. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ahogy előttem is mondták itt érdemes szétnézni, vannak jó használt bringák: [link]


amit néztél az sem rossz, régi strapabíró darab, végülis agyváltós, ha nem is a legmodernebb, és nem is a leghibamentesebb, de kényelmes

én mindenképp kipróbálnám azért a helyedben

költeni nemigen kell rá, de ha kipróbálod, úgyis érzed van e baja

azért nézz körül még a piacon, mert ennél találsz jobbat is 50-ig

Pl:

[link] /browse/varosi-cruiser/varosi/ktm-varosi-l122463.html


[link] /browse/varosi-cruiser/varosi/litterst-l144415.html#


ez már elég jó:

[link] /browse/varosi-cruiser/varosi/holland-batavus-l140958.html


a Neuzernél ilyen árban kevésbé megbízhatóak sztem, több a műanyag rajtuk


van még jópár az aprod.hu-n, és a jofogas.hu-n is, sokan hoznak be külföldről használtakat, ki lehet fogni jókat köztük, amit rendbetesznek, és továbbpasszolnak, 40-50-ért már nagyon jót veszel


kicsit modernebb:

[link]


egy kicsit újabb Puch:

[link]

2013. febr. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nekem is van egy ilyen régi leharcolt tanyabike om, én imádom, nem válnék meg tőle semmi pénzért...

amúgy egy 1960 valahányas csepel...

2013. febr. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igen, tudom sajnos, hogy egy nagyon jó bicajhoz több pénz kéne, de többet nem szeretnék / tudok erre a témára költeni, mert tényleg nem fogom olyan sokat használni.


Most is van bicajom, egy ezer éves noname monti, és soha nem volt vele baj, csak szeretnék egy szebbet, nőiesebbet.


Körülnézek még mindenképpen, linkeket köszönöm!

2013. febr. 18. 07:00
 5/9 Linkoln ***** válasza:
Nekem is volt egy régi tanyabikem, smemi pénzért nem váltam volna meg tőle, aztán let tegy igazi bringám és semmi pénzért nem ülnék a tanyabringámra többé :D
2013. febr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link] rengetegen csináltak már frankó szép bicajokat tanyabikeből...


amúgy vehetsz női vázas cruisert is...

a bicikli az bicikli, igazán a minőségbeli különbség az már több százezres nagyságrend, akik meg ilyen foggal körömmel leszólnak mindent, nos ők... 15éves kisfiúk...

2013. febr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Nekem 2 SCOTT-om van 1 országúti+mountain bike is.

Az országútival versenyzek is. Én ezt a márkát merem ajánlani!

2013. febr. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Neuzer Venezia 6 sebességes változata teljesen felszerelve 55 ezer forintba kerül,szerintem azt neked találták ki,de nagyon vigyázz arra,hogy megfelelően összeszerelt kerékpárt vásárolj,mert ha nincs kellően beállítva akkor a legjobb bringa is széthullik.Kerékpárt nem szabad neten vásárolni,se újat se használtat.Egy teljes felújítás 20 ezer forintba is belekerül,de ha olcsón jutsz egy nem túl öreg bringához akkor még így is csak fele annyiba van mint az új.A feltűnően jónak tűnő vételekkel kapcsolatban ne legyenek illúzióid,rengeteg az olyan ember aki balekra vadászik.
2013. febr. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mint a kérdező mondta nem kell túl extra! 50 ezerért viszont már olyat veszel hogy megszólal. Én a helyedben használtan 20-30 ezerért vennék a többit, inkább eltenném.
2014. ápr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!