Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Igaz, hogy a kerékpárúton/sávo...

Igaz, hogy a kerékpárúton/sávon tilos a lovaglás a KRESz szerint? Ha igen, akkor miért találkozom lépten-nyomon lósz**ral a kerékpárúton, gyakran annak teljes szélességében? Még bőven Budapest belvárosában is?

Figyelt kérdés
A lovasokat már megkérdeztem, de csak lekezelő, arrogáns választ kaptam, aminek a lényege az volt, hogy "mi ezen nem tudunk változtatni, nem is akarunk, és különben is lesz**juk -- vegyem tudomásul, hogy a ló egy ilyen állat."
2013. febr. 28. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Igaz - de ez valamilyen szinten kultúráltság kérdése is.

(lassan már ezen a téren is olyan acsarkodás lesz, mint a motoros-autós fronton)

Vittem olyan helyen terepre lovasokat, ahol a lovardavezető előre szólt, hogy nehogy a bringásútra lépjünk, szigorúan mellette menjünk, mert a rendőrök kimondottan vadásznak erre a helyzetre (ott) és a ceruzájuk is vastagon fog. Kissé röhejes volt szlalomozni az oszlopok és a bozót közt...

Ezzel együtt szerintem nem kell ezt ennyire véresen komolyan venni - csak pl. a tulajok fordíthatnának arra figyelmet, hogy a bejáratott útvonalaikon heti egyszer kimenjenek és eltakarítsák a produktumot.

2013. febr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én bringás vagyok lóval is találkoztam már sokszor bicikli úton, sosem jutott eszembe, hogy zavarjon ezeknek a fenséges állatok jelenléte. max az zavar, hogy kínozzák szegény állat izületeit az aszfalton.
2013. febr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Úgy látszik, ez máshol is probléma :)

[link]

2013. febr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

lóval? az semmi :o))

velem szembe jött már komplett lovaskocsi is, de még egy autó is, mert lusta volt kifordulni a pics@ a főútra, hogy utána megint beforduljon a következő leágazásnál, inkább a bringutat választotta (gondolom fél a többi autótól)

sok itt a süket...meg a hülye is...

2013. márc. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem gond ha a paci is hasznalja azt a par siralmas allapotu, kerekparutnak nevezett felfestest, amit a bamba turistak amugy is bandazasra hasznalnak ... en inkabb abban latom a problemat, hogy miert nem szedik fel a losz@rt mint a kutyasok?

A lovasrendornek is ossze kellene szedni!!! :) Meg a sok vallakozonak (konflisos, poni lovagoltatos).


Valoban sz@r a helyzet. Foleg azert, mert a nephittel ellentetben a locitromban keves a C vitamin :)

2013. márc. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!