Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Engem nagyon érdekelne Downhil...

Engem nagyon érdekelne Downhill biciklizés és el szeretném kezdeni. Hogyan és milyen biciklivel kezdjem? És milyen terepen gyakoroljak hozzá? És kb menyibe kerülne ez nekem szerintetek?

Figyelt kérdés

2013. márc. 1. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
2-300nál kezdődnek a dh bicajok használtan.
2013. márc. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
milyen terepen? szerintem az alföld jó lesz... 3-600 ezer
2013. márc. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előbb próbálj ki bringákat és magát a stílust is, mert nem biztos, hogy annyira fog tetszeni. Aztán ha tetszik majd csak akkor áldozzál rá több száz ezret. Nem egy olcsó ágazat.
2013. márc. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez a gazdag szülők gyerekeinek a sportja.Nem kell rögtön downhill gépet venni,keress nagy hegyeket és próbálj meg minél gyorsabban lejönni a rendelkezésedre álló bringával.Kell hozzá terepes gumi,első teló,jó fékek meg egy hegy és már kezdheted is próbálgatni a szárnyaidat.

Szerezz haverokat akik már komolyabban csinálják és előbb-utóbb biztosan felkínálnak neked megvételre egy használt downhill gépet.Sisakot is vegyél,mert ez nem a kisasszonyok sportja,párszor biztosan fejre fogsz állni.Ha ez nem veszi el a kedved akkor kezhetsz hosszabb távra tervezni.A neten találsz rengeteg videót meg fotót a profikról,de ha kezdő vagy ne akarj rögtön úgy kinézni.Kezd az alapoknál vagy az Alpoknál.

2013. márc. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Viccen kívül, ez neked sok 100 rugóba, talán milliókba fog fájni. És pár horzsolásba, jobb esetben.
2013. márc. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat és az ötleteket meg fogadom.

22/F

2013. márc. 2. 15:06
 7/7 Millenium Falcon válasza:

Ma már ha ügyes vagy és jól beleásod magadat a dologba, akkor össze lehet rakni normális bicajokat nem olyan drágán.

Egy jó (picit régi) vázat lehet venni 80tól-100ig. Aztán a végen ki tudsz jönni egy 170-180ból.. De eleinte szerintem is csak egy merev vázassal próbáld ki. És szerintem egy gerinc védő se ártana...

2013. márc. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!