Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 110 ezerért raknak össze...

110 ezerért raknak össze nekem egy hobbi outi bringát 40ezer árengedménnyel, mert ismerősök készítik?

Figyelt kérdés

első hallásra tudom olcsónak tűnik. 7sebességes, kamionváltós bringa lesz acél vázzal (mert ez tetszik) 2forgáspontos acél fékszettel. a váltó és a fék típusát hirtelen nem tudom megmondani mert nem vagyok egy bringa-guru, de rég szerettem volna egy outit.

arra kell, hogy pesten belül napi 20-30 kilométert tekerjek vele, hobbi célból. ez így jó lehet vagy nagyon gagyinak ígérkezik?



#kerékpár #kamionváltó
2013. márc. 4. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
A 40 ezres engedmény egy része biztosan kamu mert ennyit senki nem tud engedni a hasznából még ismerősnek sem.Új alkatrészekből nehezen áll össze egy komplett bringa ennyi pénzből.Csodák nincsenek,ha valami túl szép,hogy igaz legyen akkor az nem igaz.A kérdés az,hogy hol sántít a történet?
2013. márc. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jaaa nem új, hanem olaszból behozott használt alkatrészekből lesz összerakva.

mondta, hogy a fék szettet egy-két grafikáért cserébe ideadja (ez a 40e) mert én meg grafikus vagyok :D

2013. márc. 4. 13:28
 3/5 anonim ***** válasza:

határeset

én amit összeraktam, 12e a használt ktm strada acél váz (5e a szinterezés), 12e a használt alu duplafalú kerékszett, 3e egy jófajta használt nyereg, a többi, mind boltból vásárolt új cucc, saccon, simano, acor, stb (persze nem felső kategória), és így lett 80e a vége kb

szóval ha a tiéden több lesz a használt cucc akkor nem éri meg, ha annyi, mitn pl az enyémen akkor belefér, mert még össze is rakják neked

2013. márc. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

olcsónak???

jol átvernek azok haverok..xd

Alu vázas schwinncsepel, 2x7 sebesseggel, duplafalu aero felnikkel, 2forgáspontos alu nem acél fékszettel, 2év garival stb stb 90ezer ft,


[link]



110ért meg Dualcontrolos FÉKVÁLTÓKARRAL kapod meg (ez olyan hogy a fékkart oldarla nyomva valt fel, egy kis pockot pedig lenyomva valt le)

ilyen az a070es fekvaltokar


[link]


egyebkent csak a fekvaltokarokat kulon 30ezerert kapod meg, ugyhogy 110ert ajandek..:D

2013. márc. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Oké de nekem nem kell alu váz, meg egyáltalán nem kell ilyen amit te írtál.

A helyszínen választottam ki hozzá a vázat, ami kinézetre és magasságra megfelelő. (és acél)

Fékváltókaros ez is. És még ott a kerék, kormány, ülés.

Egy kerékszett sem olcsó. Na de kiderül.

2013. márc. 5. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!