Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik bringát vegyem meg?

Melyik bringát vegyem meg?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

Olyan irlyon akki ért hozzá. vagy ha tutok jobbat az is jo lenne



2013. márc. 20. 21:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Tudom hülye kérdés, de - mire szeretnéd használni?


Össztelósat nem kellene ennyiből, illetve a tárcsaféket is fölöslegesnek tartom.

2013. márc. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"Olyan irlyon akki ért hozzá. vagy ha tutok jobbat az is jo lenne"


te hány éves vagy 3?? előbb te tanulj meg írni...b+ ilyet közzétenni

valami önszorgalmat vigyél már az életedbe, ha már így el vagy hanyagolva...

2013. márc. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

hát az elsőt vagy az utolsót, a másik kettő... ilyen összrugós szarokat nem szabad megvenni, nem valók semmire, csak parasztvakítás. az össztelós gépek 200-250 nél kezdődnek sajnos.

De 90 körül már lehet találni belépő kategóriás meridát, vagy kellys-t is, azok jobbak.

2013. márc. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha Meridát akarsz venni már 85-ért is van tavalyi akciós modell(matts10) ami hasonló szereltségű.

Írj privátot ha érdekel.

2013. márc. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért nem építesz magadnak egyet?
2013. márc. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzből, hozzáértés hiányában pont jó lenne ha építgetésbe kezdene a Kérdező...


Inkább egy biciklibolt ami segítene.

2013. márc. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Van itt egy ember aki folyton kerékpár építésre sarkallja a kérdezőket.Mintha csak azzal akarna kérkedni,hogy ő képes rá.
2013. márc. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az sem én vagyok...

Először javasoltam az ötletet.

100 ezerhez még egy kicsit hozzátesz, és jobban megéri építeni, mint venni egyet, ha csak nincs valami kivételes akció. A Gepida pont nem az, hiába adják 50 ezerrel olcsóbban, ha még normális teleszkóp sincs rajta.

Egy picit hozzá tesz, és nem gagyit, hanem egy normális bicajt tud összerakni. Ezeken amit linkelt pár alkatrészt le kell cserélni, szóval ha épít még jobban is jön ki. Ha van néhány hónapod kérdező és szeretsz is barkácsolni, én azt javaslom építs egyet:)

2013. márc. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ember te vagy nagyon nem értesz hozzá, vagy még életedben nem építettél biciklit...

egy olyan ember aki nem ért hozzá, kompatibilitási problémákba is fog ütközni és iszonyat ráfizetés lesz a vége, aki ért hozzá, az meg nem azért épít magának mert beelégszik a gagyival... és pont ezért nem fog megállni és jó nagy összeg lesz a vége.

sokkal jobban megéri egyben megvenni.

2013. márc. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én vettem egy bicajt egybe, és azon cserélgetek ezt-azt.

Ha olyanokra hallgat mint te, akkor biztosan ráfizetéses lesz. Aki nem biztos a dolgában az felmegy fórumra és ott megkérdezi. Akkor mutass már nekem egy all mountain/enduro-ra használható legalább 150mm-es úttal rendelkező biciklit 200 ezer alatt! Csak mert ennyiből már egész jó bicajt hozhat össze, igaz nem lesz összteleszkópos, de ez nem olyan lényeges mint sokan hiszik. Most az olyan nagyokosok mint az utolsó biztos leírnák hogy én milyen hülye vagyok így meg úgy, mert 150mm-es teleszkópot nincs értelme belerakni egy merev vázba, ezért felhozom példának a kona five o-t. Higgyétek el a kona többet ért hozzá, mint néhány divat biciklis, akik azt hiszik hogy azért mert biciklis boltokban 130mm feletti úttal már csak fullyt lehet látni, attól már teljesen hülyeség nagyobb teleszkópot merev vázba rakni. Biztosan kapom majd most ezért az íveket a "bicikliszakértőktől", hogy aki keményebben akar bicajozni vegyen drága fullyt, de ezek nagyrészt ilyen kis rock shox meg fox rajongók, akik azért tesznek a bicajukba 100 ezer fölötti versenytelót, hogy 2 perccel hamarabb haza hozzák az erdőből a ganélyt a hátukon. Na ezeknek gratulálok! Az még oké hogy valakinek sok a pénze, ezért megveszi a legjobb teleszkópot (én is megvenném), de aki kijelenti hogy 100 ezer alatt nincsen normális teleszkóp az már nem mondom hova menjen...

2013. márc. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!