Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Heti 3 x16 kmes biciklizessel...

Heti 3 x16 kmes biciklizessel mennyit lehet fogyni vagy formasodni, izmosodni?

Figyelt kérdés

Es mennyi ido alatt latszana meg? + napi fel ora monociklizes + heti 2x torna? : )

Nyarra meglatszana? :))



2013. ápr. 14. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Elmúlt évbe kb ugyanennyit bringáztam (ha nem számoljuk a téli hónapokat, akkor jóval több km kijön hetente) és elég tempósan, de csoda nem történt. Erősödni erősödtem, versenyeken is voltam, de alakváltozás az kevésbé volt. Az inkább diétától függ, persze a sport is kell mellé.
2013. ápr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Karral is tekernél, vagy elfelejtetted, hogy van felsőtested is?

Amúgy ha eddig _nagyon_ lutya voltál, a tested reagálna az új ingerekre, ha mázlista is vagy mellé, de aki formás, az nem ettől formás. Ez így édeskevés.

2013. ápr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már regota sportolok es rendszeresen ugyhogy nincs olyan nagy baj :D de szamit vmit ez a biciklizes azok melle amiket leirtam? :)
2013. ápr. 14. 20:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Figyusz?! Lattal mar kerekparversenyt? ... akkor biztosan eszrevetted, hogy a biciklistak nem kimondottan testepito alkatuak ... nos, akkor vissza is kerdeznek: miert a kerekpar sportban keresed a tested atalakulasat?


Kerekparsport a kitartas sportja. Ettol fuggetlenul ha bringazgatnal, tenyleg tortennenek valtozasok. Kicsit kiegyensulyozottabb lennel es mosolygosabb :)

2013. ápr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
noies izmokat szeretnek ami nem olyan izlestelen hanem szep! Meg jo eroben szeretnek lenni...:))
2013. ápr. 14. 20:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Szolitott valaki? En vagyok a nagyonvilaghires fogyaszto- es izlesesen-noiesen formasito kerekpar edzotars :) Specialitasom a nyarra torteno felkeszites.


Napi par ora monokini + heti 2 szelet torta :)

2013. ápr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fias Péter válasza:

Hali!


Szerintem sokan nem is tudják-gondolnák mennyi izmot megmozgat a kerékpározás. Itt most nem a négy fal közötti szobabringázásra gondolok. Ha van rá lehetőséged akkor menj el a szabadba, erdei ösvényeken tekerni. Remek kikapcsolódás és valóban "mosolygósabb leszel". :) De amúgy tény, hogy testépítésre, tömegnövelésre nem alkalmas. Remek fizikumot tud kialakítani. De amúgy meg megmozgatja a comb izmokat, a vádlit, a fenék izmokat, valamint a hasizmokat és a igen a felső testet is megmozgatja többek közt az alkar izmokat. Persze sokat számít a delikvens kerékpározási stílusa is. :) De mindenképpen csak ajánlani tudom eme remek sportot!!

2013. ápr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!