Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyhatok? Gyors sétával és...

Fogyhatok? Gyors sétával és biciklizéssel letudok fogyni 3hónap alatt 10kilót? Kb egy órát tekerek és 1órát gyors sétálok, kocogok! +6után nem eszek!

Figyelt kérdés
2013. jan. 17. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogyhatsz, ha jó az étrended(mert a fogyás azon múlik), de a 6 után nem evésből gyanítom, hogy nem oké. Tehát nem.
2013. jan. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

kérdés kiírva 22.34.

a 6 után nem evők 8kor már alszanak.

szóval ha még nem kezdtél hozzá,akkor ezt kalkuláld bele,vagy esetleg gondolkodjál már egy kicsit!

2013. jan. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudod van aki este 8ig dolgozik, és fél10re ér haza!!! Mint mondjuk én!!!
2013. jan. 19. 09:27
 4/6 anonim ***** válasza:
erre már tényleg nem lehet mit írni,max annyit,hogy mély tudatlan és még olvasni sem tudsz.
2013. jan. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Oké!!! Akkor egyél lefekvés előtt 2 órával!!!!! Mert úgy kell!!!! A szervezet nem tudja, mikor van hat óra!!!!!!! És nem értem, minek ez a sok felkiáltójel!!!!!!
2013. jan. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én még hajnal kettőkor is eszem, éjjeli bagoly vagyok és tudom hogy 4-5-ig fent vagyok csak ilyenkor már kevesebb szénhidrátot próbálok bevinni vagy legalább lassan felszívódót lehetőleg. amúgy én napi 1-2 órát szobabicózok, az étrendem picit "lékes" elvileg 5x kéne falnom naponta és kisebb adagokat de a rendszeres evés sosem ment jól így napi 2-3 étkezéssel beérem(képtelen vagyok 4-nél többször enni) viszont 1500 kalória alatt tartom a kajáimat (napi szinten persze egy kajával 1500 oda is b*szna) nem azt mondom hogy atommódon fogyok de heti fél-másfél kiló között átlagban (meg a rohadt hétvégi sörözések húúú... ) igazából a fogyás lényege hogy kevesebb kalóriát vigyél be mint amennyit felhasználsz. meg inkább a fehérjedúsabb étrendre koncentrálj, rendes izomedzés sem árt mert minél több az izomtömeged annál több kalóriát égetsz el.
2016. márc. 17. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!