Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Biciklizéssel tudnék fogyni?

Biciklizéssel tudnék fogyni?

Figyelt kérdés

1órát biciklizek naponta 2x (60km). Tempósan, 5ös fokozaton.

Cukrot,tésztát,lisztes kajákat mellőzöm. Edzés után proteinban gazdag kaját eszek. és 6 után csak gyümölcsöt

Mit tudtok a zsírégető tartományról? Ha nem éri el a pulzusom a 170et, akkor hiába az erőfeszítés?


2013. ápr. 7. 10:36
 1/2 LePeDő válasza:
Igazából én ezeket nem nagyon tudom, de olvastam valahol, hogy a biciklizést ha úgy csináljuk, hogy 6 másodperc gyors aztán 12 lassú akkor termelődik valamilyen enzim a vesében, ami hozzájárul a zsírcsökkenéshez. Én is gyakran biciklizem és fogytam is vele, de azt nem tudom hogy ettől e vagy sem, mindenesetre szerintem bármilyen mozgás jót tesz és ha jól is állsz hozzá akkor a kilók meg fogják adni magukat.
2013. ápr. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jajj, köszönöm a válaszod, már ugy elment tőle pedig a kedvem, rettenetesen nyomja a fejenekemet:D

nagyon megkedveltem, rendesen várom, hogy mikor biciklizhetek. és neked mennyit sikerült lefogynod? és mennyit tornáztál rajta?

2013. ápr. 7. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!