Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi lehet az oka annak, hogy a...

Mi lehet az oka annak, hogy a kerékpár használata után kb. fél órával a belső magától kipukkant? Olyan hanggal, mint egy durrdefekt, és a kinézete alapján is az. A külső viszont sértetlen.

Figyelt kérdés

A felnit és a külsőt is áttapogattam, semmi szúrni képes dolog nem volt rajta/benne.

A guminyomás 6-8 bar között kell legyen, és 6,5-ig fújtam ma reggel.


2013. ápr. 23. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Rossz minőségű belsőtől már nekem is volt ilyen. Túl műanyagos volt az anyaga és nem tudott megfelelően kinyúlni a külsőhöz. Egy másik bringán ugyanígy meg akkorát durrant, hogy a gyors levegő-állapotváltozás miatt, egy elég nagy ködfelhő keletkezett a kerék felett...
2013. ápr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer szükséghelyzetben a Teszkóban vettem belsőgumit. 2 nappal később pontosan ezt csinálta :)
2013. ápr. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Mindkettő hasznosnak tűnik! :-)

Sajnos nem tudom milyen belső volt benne, mert új kerékpár, és eddig még nem volt defektem vele. Már van Conti belső a helyén, remélem ezzel nem lesz hasonló baj. Inkább el sem képzelem mi történt volna, ha ez épp akkor esik meg, mikor 50km/h körül tekerek.

2013. ápr. 23. 23:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó választás a Conti.... valóban megéri jó gumikat rakni, mert elég sok bosszúságot okozhatnak, meg hatalmas esést is.
2013. ápr. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a külsőn volt kb. 1 cm-es lyuk, ami csak akkor látszott, ha fel volt fújva a kerék, és pár naponta azon keresztül kipukkadt. Nézd át a külsőt most, hogy nincsen-e rajta púposodás vagy lyuk - felfújva könnyebb.
2013. ápr. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!