Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek érdemes "saját"...

Cpt.Krisz kérdése:

Szerintetek érdemes "saját" bringát összerakatni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy bemegyek a boltba kiválasztom az alkatrészeket ők meg összerakják. Szerintetek igy jobban megéri árban meg úgy amúgy is, hogy egyedi meg minden?

2013. máj. 7. 21:28
1 2
 1/13 Dogmatix91 ***** válasza:
Ha értenél hozzá akkor nem tetted volna fel a kérdést. Komplett bringát vegyél vagy rakass össze egy hozzáértő ismerősöddel egyet.
2013. máj. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Attól függ mire akarod használni. Én ss bicajt raktam 94 ezerből.
2013. máj. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Dogmatix91, de sajnos nem értek hozzá ezért légyszives adj egy normális választ ( mountain bike-ot szeretnék olyan 150 körül)
2013. máj. 7. 21:53
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha xc-re gondolsz akkor nem, helyette ezt ajánlom [link]
2013. máj. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A bolti árakon vett alkatrészekből való bringaépítés anyagilag nem éri meg. Számold végig, de ne hagyj ki semmit, a szerelő munkadíját se.

Akkor kezdj neki, ha balek vagy és ez nem zavar, vagy ha nagyon tudod, hogy mit akarsz és számodra egy bolti bringa sem fogadható el (amit erősen kétlek)

2013. máj. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

5.: Ha dirt-re akarja miért ne??

Nem muszáj rá féket rakni, elég az egysebesség, acélvázat vesz ami sokkal tartósabb mint egy alumínium. Mondom én 94-ből építettem a bicajomat, használt de nagyon jó állapotú cuccokból. Nox flipper váz, truvativ holzfeller dh, sr duro, elől sun single track, hátul ns fundamental. Hidd el hosszú távon bejön az ára, mert ha pl vesz a boltban egy dirt biciklit annak a vázát majd le is kell cserélni ha alumínium.

2013. máj. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#6: akkor vegyen olyat a boltban, ami nem alumínium vázas.
2013. máj. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

7.: Linkelj nekem párat!

Manapság nem divat tartós termékeket gyártani.

2013. máj. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#8: a tartósság nem tudom hogy jön ide, márkásabb bringák esetében az alumínium vázra élettartam garanciát adnak.
2013. máj. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
6: Azért én nem tanácsolgatnék fék nélküli bringákat. Biztonságnak legalább egy fék szükséges és az acél váz se kötelező érvényűen örök életű, egy párat eltörtünk már belőle. Annál is oda kell figyelni, hogy mit veszel meg, mert nem mindenik annyival tartósabb.
2013. máj. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!