Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szobabicajjal 3 hét alatt...

Szobabicajjal 3 hét alatt lehet fogyni?

Figyelt kérdés
ha igen napi hány órát és milyen tempóban?14/L
2013. jún. 2. 13:48
 1/7 dirtboy ***** válasza:

a táplálkozáson múlik a siker,mozgásnak a bicaj is jó heti 3-4x50perc menjen.

szálkásító diéta kell a biztos sikerhez.

jó esetben 3kilót fogyhatsz 3 hét alatt.

2013. jún. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

El kell, hogy szomoritsalak, 3 het eleg keves ido az alakod formalasara, ha idaig esetleg elhanyagoltad (valoszinu nem 3 het alatt alakult ki az sem, amitol most megszabadulnal) ... kicsit egyszeru lenne az elet, ha csak harom hetet kellene szenvedni es mar is kiralylany valik barkibol.

Nem! Nem fogsz 3 het alatt lefogyni ... de ha rendszeresen sportolsz, helyesen taplalkozol es kelloen pihensz, akkor idovel sportos csajszi lesz beloled.

2013. jún. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem vagyok kövér, mindenki azt mondja hogy jó az alakom de én ezt nem hiszem el. bevallom hogy nem vagyok kövér de felesleg van rajtam. combból szeretnék egy kicsit fogyni. 47kg 160cm vagyok.
2013. jún. 2. 19:28
 4/7 dirtboy ***** válasza:

elég baj ha nem hiszeddel pedig mindenki azt mondja.

a magasságodhoz képest a súlyod elég alacsony,így kép nélkül is igazat adok azoknak akik azt mondják hogy nincs baj az alakoddal.

lehet hogy van egy kis testkép zavarod,ilyen korban sok csinos lány látja magát túl kövérnek persze indokolatlanul.

2013. jún. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

160cm 47kg? :) Tok csinos lehetsz! Nem hiszem, hogy fogynod kellene, max formasitani magadon, mert 14 evesen meg olyan nyulankok a tinegerek.


Sportolj rendszeresen es nem lesz gond. De soha ne a kulsod miatt mozogj, hanem a fittsegert, az edzettsegert, a vitalitasert, hogy jol erezd magad a borodben ... a jo alak csak mellekes velejaroja az aktiv eletnek :)


Fel a fejjel kislany! Az eleted valojaban meg el sem kezdodott :)

2013. jún. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

inkább azért sportolj, hogy felszedj egy kis husit.

50 felett kéne lenned inkább

2013. jún. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat!:)
2013. jún. 12. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!