Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek menő ha egy lány...

Szerintetek menő ha egy lány fixizik? :D

Figyelt kérdés

2013. jún. 5. 17:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
az már ciki ha valaki azért csinál valamit hogy menő legyen vele
2013. jún. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

jó akkor megkérdezem máshogy. Mi a véleményetek arról ha egy lány fixizik?

NEM A MENŐSÉGEN VAN A LÉNYEG.

csak úgy általánosságban érdeklődök.

2013. jún. 5. 18:09
 3/20 A kérdező kommentje:
de látom nem vetted a poént kedves első válaszoló :D
2013. jún. 5. 18:10
 4/20 anonim ***** válasza:
66%
Ha egy csaj jól néz ki akkor minden jól áll neki. :)
2013. jún. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%

semmi...foleg ha megnezem a gepet alattuk akkor inkabb szanalom..de ha 50plusszos tanyerral fek nelkul es nem csilivili szines gagyi csepel alkatreszekbol all a verda akkor elismeroen csettintekXD

ha meno bringas csajok tarsasagat keresem, akkor kimegyek egy palya edzesre vagy versenyre a milli-re...:D

2013. jún. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
35%
Miert lenne valamitol is mas egy lany, ha fixizne? Semmivel nem kulonosebb, mint ha orszagutizna avagy montizna. Semmi meno nincs benne, semmi kulonleges nincs benne, egyaltalan miert beszelunk errol.
2013. jún. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Senki nem kért meg rá, hogy válaszolj, ha nem akarsz beszélni róla akkor ne beszélj. ennyi.

Ez egy olyan oldal ahol kérdéseket tesznek fel az emberek és a cél, hogy válaszoljanak rá, nem az hogy a válaszoló értetlenkedjen, hogy miért tette fel a kérdést a másik illető. Ha nem érted a kérdést akkor bizony rossz kérdésbe botlottál.

2013. jún. 5. 21:21
 8/20 A kérdező kommentje:

és pontosan azért kérdeztem meg mert a fixizésnek egy külön kultusza van..legalább is az én körömben és ha jól tájékozódom akkor Pesten még számos helyen szintén.

Viszont kevés lány fixizik és csak feltettem egy tök egyszerű kérdést, hogy mi a közvélemény erről... de látom sokan nem értik :D

2013. jún. 5. 21:30
 9/20 anonim ***** válasza:
Az én véleményem a fixizésről, hogy életveszélyes fék nélkül száguldozni városban. Tegnap is egy kocsiban landoltam volna, ha nincs jó első fékem. Siettem valahová, de nem volt a sebesség 30-on sokkal feljebb. A velem szembe közlekedő autó gondolt egyet és jelzés nélkül letért az útról... át előttem... merthát én csak egy bringás vagyok, aki annyi idő alatt alig halad valamit.. hát sajnos nem volt igaza. Kevesebb mint fél méterre álltam meg az ajtójától. Ha ne legyen a múltkori fékbeállítás biztosan befejelem az ablakot, de így megfelelő adagolással megállt szerencsére.
2013. jún. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Nincs benne semmi meno, ha egy lany fixizik ... en fingani szoktam es az sem nagy szam :)
2013. jún. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!