Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek menő ha egy lány...

Szerintetek menő ha egy lány fixizik? :D

Figyelt kérdés

2013. jún. 5. 17:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
35%

Semmilyen kultusza nincs a fixizesnek, csak most hatott egy film az ifjusagra es valoban vannak egyes agyamentek, akik fek nelkul bohockodnak az utakon es veszelyeztetnek masokat. Persze ok azt hiszik ez valami meno, de egyaltalan nem az, mint inkabb felelotlen butasag.

Butasag azert is, mert utana kellene jarni egy kicsit, hogy valoban mi is a fixizes, kik csinaljak, honnan indult. Majd rajonnel kicsilany, hogy eszed annyi van, mint feked :)

2013. jún. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

képzeld tudom, hogy honnan ered és hogy kik csinálják.. már egy jó ideje fixizek és igen is van kultusza a fixinek ( A hétköznapi életben a kultusz szót sokszor a divat szó jelentésével azonos értelemben használjuk). nos nekem nehogy már azt magyarázd be hogy manapság a fixi nem divatos, ha még is akkor el vagy tájolódva kissé.

És igen lehet hogy a fixisek felelőtlenek meg száguldoznak ide-oda, de a fixi nekem és szerintem sokaknak szabadságot ad, új értelmet nyer a biciklizés, emelkedik az adrenalin leszarjuk az autósokat lázadunk, nem csak övék az aszfalt szarni rá :D és ha balesetem lesz? hát nem lesz mert van első fékem + szkid hahahahaaa :D

2013. jún. 5. 22:45
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Istenem, miért? :)) Az ilyenektől halad előre a világ.
2013. jún. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
19%
Elég baj, hogy divatos. Kultusza addig van valaminek amíg nem divatos. Addig hiteles tud lenni, hiteles közösséggel. Ahogy divatos lesz, a közösség felhígul, nagy számú törvények alapján egyre több idiótával, akik pl azt hiszik, hogy ha majmolnak valamit akkor egyediek lesznek. Lázadni nem így kell kislány, a fixinek nem is ez a célja, Istenem! Ha olyan trú akarsz lenni állj be futárnak, és majd szidhatod a sok divatfixist, hogy miattuk még parasztabbak az autósok, mert, hogy "lázadnak".
2013. jún. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Édes! írd be szépen a googliba hogy kultusz és rá jössz hogy mit jelent...

amúgy meg nekem nem az a célom hogy ezzel lázadjak, jön ez az érzés magától, a fixizés mindenkinek mást jelent. az hogy neked mást jelent(ha egyátalán ültél már fixin) hát pont leszarom :D nem ez volt a kérdés.

.. éveken keresztül csajbringán toltam és már halálosan untam... ezért valami ujjat akartam (nem azért, hogy menő legyek hangsúlyozom)..jött a fixi és újra beleszerettem a biciklizésbe, ekkora nagy gond lenne ez? :D és baj ha valami divatos? ember akkor te rossz világba születtél :D

és pont ha valami népszerű lesz akkor felhígul? nem csak te vagy a világ legértelmesebb embere vannak rajtad kivűl mások is ám akik nem idióták és ugyan értik mi a jó a fixiben és nem divatból csinálják majd.persze biztos lesznek divat fixisek, és mi van akkor?

.. akármit is írtok a fixi akkor is most kezd jobban elterjedni, népszerű lenni , divatos lenni, de látom ez a divat meg menő szót nagyon nem csipázzátok. valamibe mindig bele lehet trollkodni.

A kocsisok meg mindenkivel parasztok nem csak a fixisekkel, azt hiszik a kocsiban ülők, hogy mert ők erő fölényben vannak, hogy nekik aztán bármit szabad és szarnak a biciklisekre, húzzanak a járdára, ott meg a járókelőknek van gondjuk hogy jajj húzzatok már innen.ha ennyire leszarnak minket akkor mi biciklisek miért ne tehetnénk meg ugyan ezt?

bicikli út, az nincs mindenhol, de akkor intézd el hogy legyen és nincs miről beszélgetnünk.

2013. jún. 6. 11:06
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán mi a fa**om az a fixi :D Na mindegy különösebben nem is érdekel a pisisek hülyesége...
2013. jún. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
0%
Ha így állsz hozzá valóban, ahogy teszed rakd le a fixit. Nem neked való kislány!
2013. okt. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

jajj phaszikám te aztán most megmondtad a tutit.

és kifejtenéd nekem, hogy még is miért kéne letennem amikor rengeteg sok energia (kb. 2 hónap),utána járás, 2 hétig való festék kapirgálás és még megannyi macera után miért tenném ezt?

nagyon szeretem a biciklieimet függetlenül attól, hogy most fixi-e vagy sem.

..erre jöttök itt a köcsög válaszaitokkal..biztos k@rva nagy arcok lehettek :D

én csak feltettem poénból ezt a kérdést, ti meg ezt fullra komolyan vettétek hahaha :D vicces válaszokat vártam,kioktatásokból köszönöm nem kérek.

Minden nap biciklivel járok kelek, szóval "ne vegyétek el " tőlem a fiximet, jóóó? :D

2014. jan. 9. 22:37
 19/20 zsoltabc123 válasza:
Ezeket a kommenteket...ha piros on mész át vagy nem indexelsz tuti hogy belétek megyek.
2015. júl. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

" emelkedik az adrenalin leszarjuk az autósokat lázadunk, nem csak övék az aszfalt szarni rá :D "


Na gratulálok, sikerült egy mondattal jellemezni az ostoba, befüvezett hipszter fajta mentalitását, akik miatt egyre több embernek van hányingere a biciklisektől és akik miatt a normális bringások is szívnak sajnos :-(

2020. máj. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!