Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Biciklivel kb mennyi idő...

Biciklivel kb mennyi idő alatt tudnák menni 41km-t?

Figyelt kérdés
Én olyan 3 órát gondoltam átlagsebességben amúgy tiszta aszfalton főútról lenne szó.1 nagyobb város van amin többet kell megállni meg minden de szerintem hamar végigmennék azon is.Mit gondoltok 3 óra alatt sikerülne végigmenni?Nem vagyok az a típus aki minden nap bringázik de már régóta nyomatom nem hosszútávokat csak pl boltba meg vissza de 21-esben vagyis maximális nehézséggel.

2013. jún. 20. 12:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Szerintem 3 óra alatt megteszed simán :)
2013. jún. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
elég ahhoz 2 is, 20km/h-val csak bírsz menni
2013. jún. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

20km/h-as atlagsebesseggel (ami egy tok normalis tempo) siman megtehetned 2 ora alatt is, de szamolva a megallasokkal es a forgalmi helyzetekkel, akkor is meg fogsz erkezni 2,5 ora alatt (technikai problemak pl.defekt, picit novelhetik az utidot).

Jol oszd be az energiadat, ne hajtsd ki magad az elejen!

2013. jún. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Háát nagyon remélem defektre nem kerül sor akkor nagyon maximum 3 óra alatt simán ott vagyok köszi a válaszokat mentek a zöld kezek:)
2013. jún. 20. 14:38
 5/24 Linkoln ***** válasza:

Jah 3 óra alatt simán meg lesz.

Énnekem menne 1 óra alatt, talán. Én nem a legnagyobb áttételen hajtok. Így próbálok sugallni hogy te se tedd. Terheli a térded, és a teljes munkát combizomból, taposással végzed. Nem hatékony, nehezen fejleszt, és káros. Pörögjön a lábad, sokkal komfortosabb úgy hajtani.

Percente 70et lightosan tekerj.

2013. jún. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

nekem meg fel ora alatt..XD

ennyire kemeny vagy irj mar egy pelso szintidot aztan kuldom az enyem is..XD

2013. jún. 21. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Autóval 50 percbe került míg odamentünk ugyanoda akkor már,hogy mennél be biciklivel 1óra alatt 70-ekkel mennél?:D
2013. jún. 21. 07:55
 8/24 anonim ***** válasza:
Az én legjobb időm 43Km-n 1:27 perc. Ezt úgy hogy van pár kisebb domb, meg van egy rövid 10%-os emelkedő ami egy 10%-os lejtővel végződik. Szóval szerintem megvan simán 2 óra alatt is.
2013. jún. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Linkoln ***** válasza:

Remélem nem pontoztatok le. Csak az áttételhez akartam nyomósabban érvelni.

Aztírta hogy főúton van a szakasz. Versenyzek, fiatal és erős vagyok. Időfutamon vagyok a legjobb, illetve 2000m-es futáson. Időfutama kedvencem, nagyon gyakran edzek 1 óra körüli távon. És igen is meg birom csinálni 1 óra alatt ezt a távot. Kérdőjel a terepviszony, én alföldi vagyok, de a főútról gondolva, nem lehet vészes.

Lehet hogy kell hozzá 1 óra és 3 perc, vagy 1 óra 5 perc, de nem ezen volt a hangsúly. A lényeg! Hogy nem olyan vészes az áttételem.

2013. jún. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
v=s/t
2013. jún. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!