Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Csak az a baj, hogy én nem...

Csak az a baj, hogy én nem nagyon értek hozza szerintem a tomege kicsit nagy (9,7 kg) és még a fogaskoszoru nem tudom, hogy elég nagy vagy eleg kicsi e (E. Fogaskoszoru 12-25), (H. Fogaskoszoru 50x34). Tudnátok segiteni?

Figyelt kérdés
Kerékpár vásárlásában kérném a segitsegeteket mindenképpen országuti kerékpárt szeretnék vásárolni, ki is néztem egyet (Dema LEONY 3. 0 2013).

2013. jún. 25. 12:50
 1/5 A kérdező kommentje:
1. ként kell olvasni a kicsi betuket ... :))))
2013. jún. 25. 12:53
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem korrekt bringa, de nézz szét más márkáknál is. A Sora az nem egy csúcsminőség, de ha nem nyúzod nagyon, akkor bírja... A váz anyaga egy jóféle anyag. A 9,7Kg, szerintem még elég tűrhető. Ne légy grammhuszár, annak nincs komoly jelentősége és most itt nem versenyről beszélek.
2013. jún. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
compact hajtas 12-25el elég gyenge...de ha kezdő vagy meg egy darabig jo, de ha komolyan akrod csinalni akkor csereld a hajtast 53-39re, hatso sort meg 11-23ra (esetleg 11-21 is befigyelhet:D
2013. jún. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Linkoln ***** válasza:

Szerintem a kompaktal pont jól el lenne. Az 53- 15-21 közötti áttételt amit sokan ideálisnak mondanak mert a pro tour versenyeken ált ilyen áttételen mennek, nem hiszem hogy egy hobbis bringásnak megfelelő lenne.

A nagy tányéron is keresztbe állna a lánc, és a kicsin is.

A váz anyaga tényleg nem rossz, de nem a váz anyaga a mérvadó, hanem a megmunkálás. nekem azért nem jönnek be az olcsó vázak, mert igen olcsón összedobják. Hamar elfárad, és elreped a váz. A fejcsövön elsősorban. Persze ha vigyázol rá, akkor nem fenyeget ilyesmi annyira. (Jó úton) Saját tapasztalatom, hogy egy jól megmunkált kerék, váz, kiegészítő nem szokott eltörni. (Nekem még sosem tört el csak úgy.) Olcsó, azonos anyagú alkatrészek meg már egész szép számban repedtek szét alattam annak ellenére hogy általában jó minőségű kerékpárral megyek.

Igen, hobbira jó, de ahogy mondta a korábban hozzászóló, ha komolyan gondolod a kerékpározást, és kap strapát a bringa akkor egy 105-el szerelt bringa alá ne adj.

2013. jún. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitséget ... nagyon hasznos volt ... :)))
2013. júl. 9. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!