Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Kiszeretnék menni horgászni a...

Kiszeretnék menni horgászni a mosoni dunához, ez a molnár szigetnél soroksáron a duna egyik kicsi mellékága, mi kell hozzá nekem?

Figyelt kérdés

Milyen engedély kell nekem ahoz hogy ott horgászhassak, mert horgász engedélyem nincsen de halottam hogy lehet napijegyet vagy hasonlót venni, csak azt nem tudom hogy hogyan működik?

F 19


2009. szept. 3. 08:19
 1/2 A kérdező kommentje:
bocsi elírtam nem a mosoni hanem a Ráckevei Dunaági
2009. szept. 3. 08:49
 2/2 anonim válasza:
napijegy váltásához (feltéve hogy egyesületi vízterületen horgászol vagy pl.: magántavon) érvényes államijegy szükséges mivel nincs horgászengedélyed,feltételezem hogy állami jegyed sincs ezt külön is kiválthatod a legközelebbi horgászegyesület irodájában viszont mivel 14 elmúltál horgászvizsga pizonyítvány is kell ami kb 1000 Ft sok szerencsét:)
2009. szept. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!