Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan tudok fogyni combra?

Hogyan tudok fogyni combra?

Figyelt kérdés
Kicsit vastag a combom így nem szeretek cicagatyát hordani mert rosszul érzem magam benne mert hülyén nézek ki, sőt a rövid gatyákkal is így vagyok.Ha tudnátok nekem segíteni hogy mit tegyek hogy fogyjak combra megköszönném.Légy szíves azt is írjátok le, hogy mennyi idő alatt hogyan tudnék fogyni.Köszönöm!

2013. júl. 9. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. Helyi zsírégetés nem létezik.
2013. júl. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

CombRA? Nem combRÓL?

Amúgy igen, nincs helyi zsírégetés, nincs ráhatásod, honnan fogyj.

2013. júl. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ról.

Aerobbal és szálkásító diétával.

2013. júl. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nos, en elmondom:


:)))


Eloszor is kezd azzal, hogy nem zabalsz annyit es ne is nassolj annyit ... hat akkor mar rendben is vagyunk: tehat elobb kezdj el egeszsegesen etkezni.


Utana johet valami fizikai sport (nem a sakkra gondolok :) ... szoval ha megfeleloen taplalkozol mar es elkezdesz rendszeresen sportolni, akkor mar jo uton jarsz ...


... ezutan mar csak mentalisan kellene valamit kezdeni veled, de ha az elso ketto dolgot mar csinalod lelkesen, akkor agyban is rendben leszel elobb-utobb.


Ne foglalkozz a kulvilaggal, ne masokhoz merd magad! Te sajat magat vagy a sajat mumusod. Legyel jobb magadnal! Ma meg ciki felvenni egy cicanacit (egeszseges onkritikara vall), de ne aggodj ... sportolj addig mackonadragban, amig beindul a tested transzformacioja. Ne aggodj, ha rendesen csinalod az etkezesi es testmozgasi dolgokat, akkor idovel es elobb-utobb majd benned lessz, hogy nahh most mar felprobalnek en is egy ilyen cicanacit :)


Amugy a cicanaci tok jo, ha mar beleillik az ember :) Kenyelmes, praktikus ... es a lanyoknak nagyon izgi :)


Szoval ne add fel dagikam! :) Egyel okosan, sportolj sokat ... es majd kesobb cicanaciban hoditsd meg a vilagot! :)

2013. júl. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. júl. 10. 15:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Kicsit későn kaptál észbe, nem gondolod?

De hogy válaszoljak a kérdésede, szerintem menj lovagolni. Attól szép formás leszel alul, ráadásul az edződ úgyse hagy békén, amíg le nem fogysz.

2013. júl. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Annyira nem is vagyok dagadt vagyis egyáltalán nem vagyok az... csak a combom nem tetszik mert nem formás...De köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 11. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!