Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik downhill kerékpárt...

Melyik downhill kerékpárt vegyem a kettő közül?

Figyelt kérdés

Az olcsóbb, amit az Obiban láttam: [link]


És a drágább, tárcsafékes, ezt a Praktikerben kapni: [link]


Jobban járnék, ha az obisat venném és felszerelném tárcsafékkel? Mindjárt vége a nyárnak, szereztem már bukósisakot is, ha megvenném az egyik kerékpárt remélem jövő héten már tudnék a hegyről lefelé száguldozni :)



2013. júl. 13. 14:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
biciklit mindig szaküzletből vegyél, sokat tudnak segíteni és sok esetben nem a sz**t fogod kapni
2013. júl. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Voltam szaküzletben, mondtam az eladónak hogy összteleszkópos downhill kerékpárt szeretnék, erre odavezetett egy 200 ezer forintos darabhoz, kérdeztem van-e olcsóbb, azt mondta, ez a legolcsóbb...

Megköszöntem, és azonnal fordultam is ki az üzletből. Nem értem hogy maradnak talpon egyáltalán ilyen lehúzós árakkal, ami a barkácsáruházban 60 ezer forint, az a kerékpárüzletben 200 ezer.

2013. júl. 13. 16:28
 3/16 anonim ***** válasza:

Egyiket se. Vagy ha egy új szintre szeretnéd hozni az extrémsportot, akkor az olcsóbbikat mindenképp. Továbbá javaslom a vasalódeszkával szörfözést és a gatyamadzaggal bungee-jumping-ot. Te komolyan elhiszed, hogy egy "bicikli", amire oda is írják hogy max. 80 kilóig az hegyről lefelé száguldozásra való?

Egy tárcsafék felszerelése meg nem olyan, mintha egy villogót raknál fel...

2013. júl. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Baromi jót szórakoztam a kérdéseden, remélem az eladó arcába is vágtad hogy 60e-ért szeretnél repeszteni, aztán jövőhéten integethetsz neki a mentőhelikopterből. Ha egy DH kerékpárnál ki kell emelni hogy SHIMANO (<- MÁRKÁS EZT VEGYED) váltó (ami miatt legkevésbé halhatsz meg egy ugrás végén kb) akkor ott sok élményre ne számíts. Dícséretes hogy tárcsafékkel akarod felszerelni a rocsot, de egy nagyobb fékezésnél kettétörik a villa és átszúrja a fejedet. Egy nagyobb bukkanó után a váz kettészakad és a seggedbe áll. Esetleg a kormány, kormányszár elgyengül és te felnyalod a port. Nem véletlen néz ki így egy DH gép.

[link]

2013. júl. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ilyenkor elgondolkodom, hogy van aki tényleg ennyire sötét, hogy elhiszi a 28.000Ft-ot vagy akár 60.000Ft-os bicikli az felér egy 300.000Ft-os bicikli minőségével?

A bukósisakból is biztos a 3000Ft-os van.


Vagy az egész csak poénnak lett kiírva.

2013. júl. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Már csak azt nem értem, hogy a praktikerből miért nem jó a 28000Ft-os?

praktikerwebshop.hu/termekek/?id=253593

2013. júl. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
mert az még montinak se nevezhető
2013. júl. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
De az obiból megfelelt neki, a praktikerből nem?
2013. júl. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ez a kettő tetszett meg, ez van. De nem értem, mi a bajotok ezekkel a kerékpárokkal, kétlem, hogy úgy árulhatnák ezeket, hogy szétesnek az ember alatt. Még egy pumpa is TÜV tanúsítvánnyal rendelkezik, így egy kerékpárnak is alap dolog szerintem minőségellenőrzésen átmennie.
2013. júl. 13. 17:55
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Jó, akkor majd az intenzívről, ha egyáltalán túléled, majd írd meg, hogy milyen volt az a pillanat amikor eltört a villanyak.


Ezekere az olcsóbbik csotrogányokra meg nem lehet tárcsaféket szerelni. De sok sikert hozzá, neked biztos sikerülni fog. :DD :DD :DD

2013. júl. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!