Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Az úton tekertem úgy, hogy...

Az úton tekertem úgy, hogy mellettem ment a járdán egy kerékpárút. Egy autós lelassított mellettem, és beszólt hogy 50 ezerre büntetnek, mert nem a kerékpárúton megyek. Ez tényleg így van?

Figyelt kérdés
A kerékpárúton azért nem mentem, mert ott gyalogosokat kellene kerülgetnem, meg 10km/h -el haladó 5 éveseket. Plusz vagy 500m az egész míg mellettem a kerékpár út megy, mert aztán elkanyarodik egy teljesen más irányba, ami közel sem a célomhoz visz.
2013. aug. 30. 21:00
1 2
 11/15 dirtboy ***** válasza:

okos tanács hogy ne foglakozz az autósokkal,végülis csak tonnás gépezetek az autók,a vizipisztoly megmenti az életedet mikor át megy a fejeden egymásfél tonnás audi.

az ilyen makacs felfogású emberek hamar szervdonorok lesznek.

ne hogy az

2013. aug. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 dirtboy ***** válasza:
nehogy azt nézd hogy te biztonságosan közlekedsze,nem véletlenül sem,azt kell nézni hogy van e tiltó tábla bicajosokra.
2013. aug. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Majd mikor a csuklós busz vagy a kamaz elhúz melletted sokat fogsz érni a vízipisztolyoddal....


DE nem rossz ötlet,minden bicajos csőrre töltött játékfegyverrel rohangáljon,hátha még ennél is jobban le lesznek hülyézve.

2013. aug. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Németországban élek.Pont múlt hét végén volt egy érdekes műsor biciklis szabályokról,ahol ez a kérdés is feltevődött.Itt semmi sem kötelez arra,hogy a bicikliutat használd,még ha teljesen üres is,ha úgy akarod,az autós utat használod..Csak olyan helyen tilos kerékpárral közlekedni,ahol ezt tábla tiltja(vannak útszakaszok,ahol ilyen tiltótábla van).Sőt,ami érdekes és furcsa volt nekem,hogy pl.egyik kezedben csomaggal is bicajozhatsz,ha az irányváltásod tudod jelezni.De lehet,hogy Magyarországon más törvények vannak ezzel kapcsolatban.Mindenesetre jól írta az,aki óvatosságra intett,mert nem éri meg meghalni vagy megsérülni,még ha 1OO% igazad is van.Jó és balesetmentes bicajozást továbbra.
2013. aug. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
17:48 Ilyen szabályozás kéne Magyarországon is, a bringautak nagy része kész életveszély, meg nem is lehet rajta haladni.
2013. szept. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!