Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A mongoose logo 2013 jo bmx?...

A mongoose logo 2013 jo bmx? Mire alkalmas leginkabb (street, dirt, flatland stb)? Zsir ujjan akarok venni szerintetek megeri 58000ft-ert, streetre meg dirtre szeretnem hasznalni de inkabb streetre,170cm vagyok 14 eves.

Figyelt kérdés
ha ezt a bmx-et nem ajanljatok nekem akkor linkelnetek max80000-ig bmx-et.valaszaitokat elore is koszonom.

2013. szept. 7. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Mongoose-t ne vegyél. Velvartban van 85 ezerért Premium solo. Mid BB crmo alsócső crmo villanyak 20,5 váz. Minden ami kell.
2013. szept. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ennél olcsóbban én nem vennék BMX-et. Az USA BB már elég régi MID BBvel készülnek a modernebb vázak. Viszont valami kenda gumival adják, ha az ilyen virsli gumi akkor én lecserélniém majd, én Pitch Raw - Pitch Flow kombót használok parkba.
2013. szept. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!