Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tabletet akarok vásárolni,...

Tabletet akarok vásárolni, ami alkalmas internetezésre?

Figyelt kérdés
Vagyis a Wifije elég erős legyen neki. Ez az első szempont, a második, hogy filmezésre, írogatásra alkalmas legyen, és legyen azért elég belső memóriája. Maximum 25 ezert gondoltam rá. Sokat utazok, és ehhez kéne, az okos telefonokat nem szeretem a kicsi kijelzőjük miatt, de a Tab-nak már szerintem egy 7 colos kijelzős elégséges.

2013. ápr. 14. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Erős wifiset ne várj 25k alatt (egyébként orvosolható ha rádugsz egy antennát, ami 1k kb viszont akkor usb kell a tabra).

Itt nézelődj, minden héten írnak jó ár érték arányú olcsó tabokról.

[link]

2013. ápr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha jót akarsz mindenképp dupla magosat és IPS paneleset vegyél. Igaz egy kicsivel több mint 25eft, de hosszútávon jobban megéri.

pl. [link]

2013. ápr. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
dps dream 7-tabletet vagyel ezekre alkalmas amikre te akarod hasznalni es mar 17000ft-ert lehet kapni.jah es meg sokksl tobb dologra alkalmas es lehet ra billentyuzetet venni meg tokot, allvanyt filmezesre,hangfalt,fullhallgatot.7"colos kepernyoje van egyszere 5erintest erzekel mert multi touchos,nekem elvitte szagatas nelkul az 1gb-os jatekot is.legujjab android van rajta,de nekem a gps nem mukodott benne de ez miatt nem kell aggodni mert tudsz ujjat letolteni ra ami nekem net nelkul is ment,sztem a wifi-je is eros,1,2ghz-es proceszpr van benne,
2013. szept. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!