Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Nem ciki hosszú ujjas kerékpár...

Nem ciki hosszú ujjas kerékpáros felsőhöz rövidnadrágot venni?

Figyelt kérdés

A hosszú felsők mind vmilyen melegebb anyagból vannak, szinte kabátszerűek, a nadrág meg ugye a nyári nadrág ami a kánikulában is rajtam volt.

Na most van hosszú nadrágom, de az még soknak tűnik most, viszont felül meg elkél a hosszú felső, mert a rövid már kevés (pl. ma 15 fokban).


2013. szept. 9. 10:10
 1/7 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem :) Ahogy neked kényelmes, és praktikus.
2013. szept. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, én úgy szoktam, hogy sima bő rövidnadrág harisnyával, hosszú felsővel, pulcsival. :D
2013. szept. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kaligula3741 válasza:
Szerintem is, ahogy jolesik.
2013. szept. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki, ha olyan az idő-és egyre inkább olyan lesz-én is veszek hosszú ujjú mezt. Hosszúnadrág még tényleg meleg.
2013. szept. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyaltalan nem ciki, azt veszel fel amit csak akarsz, avagy amit tudsz ... viszont ha felul fazol, akkor alul miert nem?

Lehet kapni 3/4-es nadragot, aminek a szara egy kicsivel a terd ala er es melegebb anyagbol van, mint a nyari gatyok.

2013. szept. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

azt én nem tudom de így van: felül fázok, alul nem.


>>>>

viszont ha felul fazol, akkor alul miert nem?

2013. szept. 9. 20:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne csak a hoerzetedre gondolj, hanem az egeszseges komforthore, hogy uzemi homersekleten tudd tartani magad. Az ifjukori nemfazasok idoskorban megbosszuljak magukat.
2013. szept. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!