Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Esztergomba szeretnék eltekern...

Esztergomba szeretnék eltekerni. Mik a kötelezö dolgok amiket vigyek magammal?

Figyelt kérdés
2013. okt. 2. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
kezdjük ott, honnan indulnál? amúgy a kresz előírásain kívül semmi más kötelező felszerelés nincs
2013. okt. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Angyalföldröl indulnék.
2013. okt. 2. 22:35
 3/7 anonim válasza:
Tämadäs elleni dolgokat: paprika sray, kes, mobil, elemlämpa.
2013. okt. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a biciklidet ne felejtsd otthon :) Amugy semmi extra, de ha a 11.sz. ut vonalan mesz arra figyelj, hogy Szentendrenel nem mehetsz az autouton, csak a kijelolt kerekparuton (buntetnek ezen a szakaszon) ... amugy persze mint korabban mondtak, a kotelezo tartozekokat izles szerint.
2013. okt. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az előírt kerékpártartozékok listája

Kötelező


1. Fehér színű első lámpa

2. Piros színű hátsó lámpa

3. Egy vagy két, szimmetrikusan elhelyezett, nem háromszög alakú, piros színű fényvisszaverő (prizma)

4. Két, egymástól független fék

5. Csengő

6. Borostyánsárga színű küllőprizma legalább az első keréken

7. Fényvisszaverő ruházat (csak lakott területen kívül, ha éjszaka van vagy rosszak a látási viszonyok)

8. Ha a kerékpáros sisakot visel és utast nem szállít, lakott területen kívül max. 50 km/h sebességgel haladhat (ugyanitt sisak nélkül csak 40 km/h a megengedett maximális sebesség.)


Ajánlott


1. A pedálon és a küllők között borostyánsárga színű prizmák

2. Karos szélességjelző prizma (előre fehér, hátra piros színű fényvisszaverővel)

3. Visszapillantótükör

4. Sárvédő



am szerintem amit vigyél magaddal legalább 2 db belső, pár szerszámot (kerékleszedéshez , fékhez ,váltóhoz ) nem lehet tudni , gumifoltozó szett , kis pumpa , vizet , én még vinnék kaját is, mert én tuti megéheznék útközbe hát most ennyi jutott az eszembe hirtelen

2013. okt. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
esztert és gombát ne vigyél oda, mert ott már van.
2013. okt. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
zseblampat mindenkepp.. nincs vilagitas itt
2013. okt. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!