Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szobabiciklin ha a legnehezebb...

Szobabiciklin ha a legnehezebbre állítom a fokozatot, akkor tudok izmosodni tőle sokat lábon?

Figyelt kérdés
olvastam, hogy zsírégetéshez kell minimum 20perc,de legjobb a 45-60perc, viszont én nem zsírt akarok égetni,hanem izmosodni szobabiciklivel. Ahhoz mit ajánlotok?

2013. okt. 13. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Picit talán izmosodik, ha nem voltál eddig túl jó kondiban, de izmosodáshoz jobb lenne a guggolás, kitörés, lépcsőzés.
2013. okt. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ice-T ***** válasza:
A kerékpározás nagyon jó sport, az egyik legegészségesebb. Kíméli az ízületeket, de ugyanakkor erősíti is és a szívet, keringést is nagymértékben edzi. Zsírégetéshez is kitűnő. Persze az intenzitásra figyelni kell. Zsírégetéshez nem kell nagyon hajtanod, inkább hosszabb távon, közepes intenzitással. Izmosodni is lehet tőle, de az csak hosszútávon fog látszódni. Rövidtávon izmosodni súlyzós edzéstől lehet leginkább. Ahogy említették előttem, guggolás az egyik legjobb.
2013. okt. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szóval kardio-edzésre jobb a szobabicikli?
2013. okt. 13. 20:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Jobb, mint izmosodáshoz.
2013. okt. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legnagyobb fokozaton, tiszta erobol (gyors pedalcsapas), rovid ideig (10perc) ... majd normal fokozaton, normal hajtassal ugyanennyi ... mindezt ismetelve parszor.
2013. okt. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!