Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szeretnék rekordot állítani ....

Siraly333 kérdése:

Szeretnék rekordot állítani . Biciklivel szeretnék az összes országon kersztűl menni. De erre nincs pénzem kajára service re és szállásra. Hogy kezdjek neki? Szponzort találok erre?

Figyelt kérdés
Ez nekem kb 3 évbe telne csak hétköznap tekernék és bármit reklámoznék . Remélem nem néztek engem bolondnak én mennék csak a pénz vissza tart ha valaki szponzorálna akkor megcsinálnám. Lehet, hogy a kolegám is követne engem.

#bicikli #rekord #döntése.
2013. okt. 17. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:

én is sok mindent szeretnék..:D

De aztán mindig felébredek....:D

Egyébként a caprine-nál probalkozzatok, bringaügyben nem lenne gond

2013. okt. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tehát 193 országon át akarsz biciklezni?

Oké! :D

2013. okt. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mostanaban szoltak a hirek egy hasonlo vallakozasrol, annak a sracnak sem volt egy fillerje sem es ezert ugy csinalta vegig, hogy minden orszagban dolgozott par hetet, majd tovabb ment. 5 evig tartott ha jol emlekszem.


Szponzorokat csak elismert sportolok tudnak szerezni, a nagy cegek ismeretlen embernek nem adnak egy fillert sem, hiszen ertektelen reklamhordozo a szamukra. Tamogatokat talan tudsz szerezni, egy-egy jofej kisebb vallalkozo talan moged all, de ezekbol a tamogatasokbol tul messze nem fogsz jutni.


Szoval: jo az otlet, de ennyi.

2013. okt. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=OYT2PjXG1qA&feature=c4-overvi..

ő sem egy marha gazdag ember... el kell indulni oszt kész.

2013. okt. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kivitelezhető. Persze sok kitartás kell hozzá.

Maximális tiszteletem, hogy van egy ilyen komoly célod.

Sose hallgass azokra akik azt mondják nem lehetséges. Mivel nekik nincs hitük így azt szeretnék, hogyha te sem tudnád megcsinálni.


Ha akarod a pénz is meg lesz hozzá. Bob Christopher 80 dollárból körbeutazta a Földet. Persze kreatív volt. :)


Azért azt még gondold végig, hogy az összes országot tényleg érinteni akarod-e, mert vannak elég veszélyes helyek.

Mi most az aktuális rekord? Ha van egyáltalán.

2013. okt. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!