Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek gáz, ha valaki...

Szerintetek gáz, ha valaki Budapesten csak úgy "hobbikerékpárosként" Camping biciklivel jár?

Figyelt kérdés

2013. aug. 2. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem az.Az a gáz,mikor valaki ész nélkül jár.
2013. aug. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha Budapesten kempingezel es kozben hobbikerekparoskent bringazol, akkor nem :)
2013. aug. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
ha már meg kell képzelned, akkor te cikinek tartod, és ha te cikinek tartod, akkor mi hiába mondjuk, hogy nem ciki... ha meg nem tartanád cikinek, fel sem merülne benned a kérdés, hogy ciki e...
2013. aug. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
NEm gáz.Az a lényeg,hogy neked megfeleljen.
2013. aug. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Linkoln ***** válasza:

Kicsit..

Fura.

Engem nem érdekel, de úgy általában, nagyobb eséllyel gáz egy kicsit.

Bár kitudja, ha passzolsz rá, még menő is lehet..

Én minden esetre hobbi kerékpárosként nem kempingel tekernék.

2013. aug. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 dodi1881 válasza:
81%

Szerintem nem gáz, és az a jó a kempingben, hogyha nem csak Budapesten akarod hajtani, hanem máshol is, akkor, ha jól tudom, a vonatra nem kell jegyet venni a kemping bicajnak, mert valahogy a kerékméret után kell venni, és a kempingnek meg kisebb a kereke. (Bocsi, de nem tudom, a pontos értékeket, egyik ismerősöm szokta a kemping bicaját vinni a vonaton, ő mondta.)

Szóval országjáráshoz is jó olyan szempontból, hogy feldobod a vonatra, és bejárhatod a nagyvárosokat a saját bicajoddal, nem kell a helyi tömegközlekedésre rászorulni.

2013. aug. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Ian Catman válasza:
70%
Az a "gáz" aki erre azt mondja, hogy gáz.
2013. aug. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Adapter007 válasza:
Szerintem nem az. Mindenki azzal teker, amije van. Ha meg még élvezi is, hajrá :)
2013. aug. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ha már azt kérdezted, hogy gáz-e, akkor inkább megmondom a frankót. Egyáltalán nem gáz, sőt cool! :) Véleményem szerint tessék csak bátran tekerni azt a Campinget!
2013. aug. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én Baján Campinggel járok már 1,5 éve.Nincs az a Cruiser vagy ilyen szar amiért oda adnám!
2013. aug. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!