Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek ciki egyedül...

Szerintetek ciki egyedül kerékpározni erdőben, városban? Az emberek nem néznek furcsán rám?

Figyelt kérdés
2013. nov. 1. 12:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Tudod kérdező nem ciki a magányos kerékpározás, viszont veszélyes egyedül kerékpározni autó úton, országúton két település között. az én nagyobbik unokám versenybringás és gyakran teker e-miatt viszont nem szeret a csoportjával edzeni. Viszont egyedül már számtalan konfliktusa volt egy-egy idióta autós miatt. Elhaladtak mellette és kinyúlkáltak bottal vagy még késsel is, az autóból vagy egyszerűen meglökték és visszanézve nevettek, miközben az unokám feldőlt árokba esve, mivel a versenybringáról nem lehet azonnal lelépni és az egyensúlyt megtartani, mert bele van akasztva a cipő a pedálba.


szóval kérdező magányosan olyan helyen ahol senki nem jár csak ritkán, sajnos a sok idióta miatt veszélyes bringázni.

2013. nov. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Ha egy hatalmas pörköltfoltról a pólódón kérdeznéd, hogy illik-e színházba, oké... De úgy tekersz, ahogy jólesik. Én például mindig egyedül túrázom, 15-20 km-eket, 6-9 órákat el vagyok az erdőben, nem unatkozom. Bár olyan szempontból nem ártana társ, hogy ha valamelyikünkkel valami történik, baleset, akkor ne így vesszünk oda, de nem igazán érdekel a dolog. Nekem erre van szükségem ahhoz, hogy regenerálódjak.
2013. nov. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Igazad van 12/ ezt nyomja az unokám is, mert jobban kitud kapcsolódni, megnyugodni egyedül, mint csoportos kerékpározásnál. viszont őrjöng ha valami szeméttel akad össze, de bármi történhet baleset is, ezért minimum egy társ valóban jobb lenne,úgy biztonságosabb.
2013. nov. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
én is a legtöbbször egyedül megyek. vagy a öcsémmel, de ő éjszakai műszakban van, hétvégén is, sokszor nem tud jönni. néha megyek társasággal, abban az a jó, hogy szervezett, s felfedezem velük az új útvonalakat.
2013. nov. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!