Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » XTB DH Version kerékpárom...

XTB DH Version kerékpárom van. Tavaly tönkrement az első váltóm és kidobtam. Most szeretném újra megcsináltatni, de sehol nem találunk olyan váltót ami jó lenne rá. Tudna ebben valaki segíteni?

Figyelt kérdés
A szerelő szerint azért nehéz rá váltót találni, mert bilincses kell rá és a váz vastagabb mint az átlag és a váltónak meredekebb utat is kéne bejárnia váltás közben. Link egy hasonló Bicikliről: [link]

2013. nov. 17. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ez DH megeszem a kalapom.
2013. nov. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Csak a neve az :D

Én városba használom kis testmozgás képpen, arra tökéletes. Egy első váltóval még tökéletesebb lenne :)

2013. nov. 17. 16:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem add el fém-árban, városba peig valami használt vékonykerekűt szerezz vhonnan. Ilyenekre alkatrészt találni elég nehéz, esetleg a Tescoban lelophatod vmelyik roncsról.
2013. nov. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!