Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyi átlagsebesség illetve...

Csizia kérdése:

Mennyi átlagsebesség illetve idő számít jónak sík terepen betonon 20 kilóméteren?

Figyelt kérdés
Verseny és össztelós terepbicaj is érdekel. De főleg összteló mert nekem csak az van. Ja amúgy gumi jól fel van fújva meg nem rossz bicaj szerintem, 140 e be került.
2013. nov. 21. 00:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Versenybicajjal 33-35 fölött szerintem már jónak számít. Összteleszkópossal meg kb 24-27 felett. Persze attól függ, lockon van-e a teleszkóp, vagy mekkora a szembeszél van.
2013. nov. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Le fogom mérni. Eddig csak úgy mentem. Mostmár úgy érzem gyorsultam valamennyit azért voltam rá kiváncsi. Jaja ,szembeszél nagyon sokat számít. Főleg ha az emberen utcai ruha van és én csak abba tekerek. De úgy bizony fel fel kell állnom hogy 24 sebességbe gyorsabb legyek.
2013. nov. 21. 15:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Síkon aszfalton többet számít az, hogy milyen gumi van a biciklin, milyen a testtartásod (pl emelt-e a kormány) minthogy lockolva van e a teló (ha jó az út remélhetőleg nem mozog sokat). Nehéz ezt megmondani, de egy átlag montin 25 felett már jó vagy.
2013. nov. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Össztelós. Még konkrétan csak kocsival kóstoltuk be de úgy 40 körül lessz. Rockrider 6.3 amúgy és félterep gumi van rajta. Akkor ezekszerint rohadt kemény vagyok. :))
2013. nov. 24. 13:50
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért is kérdeztem be ide mert versenybicikliseket rendre lehagyom... és nem is tudnak utolérni. Pedig gondolom presztizs ha utcai ruhába össztelóssal elmegy mellettük valaki.
2013. nov. 24. 13:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Maximum neked presztízs. Országútisok nem 20km-eket szoktak tekerni, és leszarják ki megy el mellettük, tartják a saját tempójukat.
2013. nov. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem országúton szoktam tekerni amúgy. Észre lehet venni ha valaki vissza akar előzni..
2013. nov. 26. 06:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!