Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek egy 45 km-es...

Szerintetek egy 45 km-es távon, nagyjából sima terepen jó a 30 km/h-s átlagsebesség?

Figyelt kérdés

Fontos, hogy kezdő vagyok, a bicajom pedig egy egyszerű gép, vastag vázzal és gumikkal. :(

ja, és a végén azt hittem, kiszakad a tüdőm. :)


2010. júl. 22. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Erre nehéz válaszolni, de szerintem nem rossz. Csak nem tudni a korodat, nemedet és hogy mit értesz vastag váz és gumik alatt(tracking? mountain bike?).
2010. júl. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

aham,fiú vagyok és 17.

mondjuk majdnem a mountain bike-hoz közelít legjobban... :(

érdemes lenne újat venni, vagy elég, ha a gumikat cserélem ki?

2010. júl. 22. 22:25
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem jó
2010. júl. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
most már csak az a célom, hogy ezt tudjam megtartani 2x vagy akár 3x 45 km-en :)
2010. júl. 23. 13:03
 5/9 anonim ***** válasza:
teljesen jó szerintem, ez a széltől is függ, ugyanolyan erőbedobással lehet 20-as és 35-ös átlagot is menni.
2010. júl. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

na ma is megtettem 1x a távot...és ugyanaz az átlag, de sokkal nagyobb szembeszélben kb. féltávig.

szerintetek lehetséges az h a táv második felében jobb az átlagsebességem? ( a terep teljesen vízszntes)

2010. júl. 23. 20:20
 7/9 A kérdező kommentje:
na jó most hülyeséget írtam, de ez tegnap is így volt szélcsendben.
2010. júl. 23. 20:22
 8/9 anonim ***** válasza:

Jó.


Igaz, én 13 évesen mentem 27-30-as átlagot 20e Ft-os "montival" (egyedül). Aztán ráültem egy ős régi gagyi országútira és meglódultam vele :-D. A korosztályomban én voltam az egyik legjobb országos szinten.


Csak aztán szarakodni kezdett a térdem...


Amatőr bringásnak kortól függetlenül jó a 30-as átlag 1-2 órás tekerésre.

2010. aug. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

van egy bicajos kérdésem, ha van kedved, válaszolj rá...

egy Peugeot bicajról van szó...

2010. aug. 29. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!