Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Egy téli kerékpáros zokni...

Egy téli kerékpáros zokni megvéd attól hogy a cipőben átfagyjon a lábam?

Figyelt kérdés

mondjuk egy ilyen:

[link]


eddig kerékpáros cikpőben tekertem télen, outdoor winter zoknival-de nem jó.

egy óra után nem érzem a lábujjaimat.

ez a bike sock méredrága-de ha megvéd ettől akkor jó lenne.

de vajon megvéd?


2013. dec. 8. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
inkább kamáslit vegyél, az 100%-ban véd
2013. dec. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az van. de olyan hülyén néz benne ki az ember.
2013. dec. 8. 12:19
 3/10 anonim ***** válasza:
nem divatbemutatóra jársz, hanem sportolni... ha nagyon divatmajom vagy akkor vegyél téli kerékpáros cipőt: Northwave Celsius GTX
2013. dec. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

mondjuk annál nagyobb divatmajmot el se lehet képzelni mint amikor vki egy kis sport kedvéért olyan biciklis cuccba vágja magát mintha a Tour de France-on indulna.


egy kollegám (remélem olvassa ezt...) biciklivel jár dolgozni. végig a kocsik között jön kb 6 km-ert és olyan cuccba van, hogy Lance Armstrong nincs olyanba a versenyen.

és a munkatársak (köztük én...) menőnek gondoljuk ezért? nem , egy komplett balf**nak nézzük, egy nagyzoló idegen tollakkal ékeskedő idiótának és röhögünk rajta,

hát ennél nagyobb divatmajom nem kell.


hanem sportolni... ha nagyon divatmajom

2013. dec. 8. 16:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Sztem ha a cipő nem szigetel rendesen, azon semmilyen zokni nem segít. Én téli bakancsban tekerek, és nem fázik a lábam, sima pamutzokniban sem.
2013. dec. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hát hallod leszólsz egy embert azért mert egy sporthoz a hozzá illő legpraktikusabb legodaillőbb ruházatot hordja, akkor nem ő a nevetséges hanem te... lehet, hogy neki 10.15 év múlva még pontosan ezért lesznek épek az ízületei miközben neked olyan reumád lesz, hogy a legapróbb időjárás változástól is bexarsz a fájdalomtól...
2013. dec. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

nem adok neki nem 10 évet párat se ahogy cikázik a kocsik között a reggeli csúcsban csak idő kérdése mikor gyakja telibe valamelyik kocsi. (és ha ez megtörténik megyek oda röhögni)

úgyhogy neki nem lesz gondja az ízületei állapotával idős korában az biztos.

míg nekem lehet hogy lesz de legalább életben leszek.


de véleményem tartom: ez az illető egy idióta. több a pénze mint az esze.

olyan biciklije van, hogy az enyém árban belefér négyszer-ötször.

és mire használja?

egyszer elmentem velem "túrázni" 10 km-nél voltunk amikor kidőlt. "ő ezt nem bírja"

én egy laza 60-as túrát terveztem volna, és olyan lájtosan tekertem hogy szinte szégyelltem magam.

erről ennyit.


10.15 év múlva még pontosan ezért lesznek épek az ízületei

2013. dec. 10. 09:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Téli cipőt én is ajánlani tudom. K@rva drágák, de én egy vékony zokniban eddig kibírtam benne. Nortwave-t sikerült féláron megcsípnem.
2013. dec. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
te hallod vagy is olyan hülye hogy zoknit veszel 4000 fórintér???
2013. dec. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

4-ért?

annyiért nincs is.


[link]



4000 fórintér???

2013. dec. 24. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!