Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Bringások! Volt már, hogy...

Bringások! Volt már, hogy éppen kioktattatok egy autóst, vagy bemutattatok neki, aztán megállt és jól elvert titeket?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, ki részesült már egy kis nevelésben és hogyan.

2013. dec. 22. 11:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
10es te is keményen tolod
2013. dec. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
én általában nem szoktam kiabálni a kocsisoknak, beinteni meg főleg nem, viszont tegnap ugye elég sokan voltak az úton én hülye meg elmentem edzeni. Már eléggé felidegesített a sok hülye barom aki nem is tudom hol szerezte a jogsiját, de nyugodt maradtam és inkább hazaindultam, de 2 kilométerre sikerült kifognom egy taxist a városban akinek nem tetszett az, hogy nem a szarrá tördelt vékony 'bicikliúton' (ahol ráadásul a kisgyerekes családok miatt akik egymás mellet gurulnak haladni sem lehet) megyek és elkezdett eszeveszettül dudálni utána mellém gurult és elég durván elkezdett engem is, meg a többi biciklist is szidni. A következő lámpánál utolértem, még nyugodt állapotban bekopogtam, hogy megkérdezzem mégis miért baj az, hogy nem a bicikliúton megyek, erre nem is tudom miért kinézett az ablakon és leköpte a cipőmet. Na itt elég volt előhúztam a kulcsomat a zsebemből szépen a bal oldalát végigkarcoltam aztán elmentem. Sikerült utolérni egy kis utcában és ordibált kifele, hogy álljak félre. Félreálltam majd kiszállt és rögtön felgyűrte az ingujját. Na mondtam is magamban, hogy itt bunyó lesz úgyhogy leraktam a biciklit egy villanyoszlophoz és én is közeledtem felé. Ezután a szokásos ceremónia: Ku**a anyád, lökdösődés és a többi, ezután állcsúcson ütött én emiatt lehajoltam de szerencsésen tettem mert a következő ütés mellément az egyensúlyát elvesztette emiatt sikerült kirúgnom a lábát és oldalba rúgnom egyszer, de utána nem maradtam még keménykedni, hanem a lehető leggyorsabban eltekertem.
2013. dec. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Én legtöbbször városon kívül edzek és sokszor(szinte minden esetben) van hogy teljesen figyelmen kívül hagynak. Főleg aki szemből jön és előz mintha ott sem lennék. Én ezeknek csak széttárom a karom, és elgondolkozom...ez tényleg, valóban meg akar halni? Mert ha beszállok a 100 kilómmal bringástól a szélvédőn azt garantáltan senki sem éli túl.A másik pedig a bringaút szítu. Nagyon rossz a bringaút felénk, de van egy 2km-es szakasz ami járhatatlan.Ott kimegyek általában az útra. Szinte azonnal előkerül egy kretén aki dudálgat vagy kipofázik. Én ezeknek azt üzenem hogy ha kifizetik az 50 ezres kerekeim és a 12 ezres gumijaimat akkor mosolyogva tekerek a "bicigliúton". Ui.: Van autóm is...
2013. dec. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

vagy a másik, amikor közel, s távol nincs is bicikliút, de beszól, hogy miért nem ott tekerek...

vagy anno, mikor még nem volt Veszprém és Balatonalmádi közt bicikliút, fordulok fel Veszprém felé, a hülye autós meg kiüvölt, hogy ott a bicikliút. ja, ami a Balaton körül megy, azon vajon hogy jutok haza? én meg visszaszóltam, hogy én meg erre lakom.

2013. dec. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Nem leszek népszerű, de így jártam :)


Másfél éve járok napi szinten bringával Bp-n, és átlagosan naponta kétszer kell vészfékeznem, ordítanom, valami idióta miatt, aki lámpák és fényvisszaverős ruha ellenére sem vesz észre.


Volt, hogy az Andrássy úton a bringasávban ököllel vertem a városnéző busz oldalát, mert elfelejtette észrevenni, hogy rágyalogolt a bringasávra, és elkezdett rátolni a parkoló autókra.


Bringával az ember máshogy közlekedik városban, mint autóval, vagy motorral.


Autóval igyekszem a bringásokat elengedni, mert tudom, hogy nekik minden egyes lassítás után izommunka visszagyorsítani a bringát, nem célom őket feleslegesen fárasztani.


Nevelésben nem volt részem, de rendszeres, hogy egyik másik idióta akkor veszi észre, hogy kijött elém, amikor az első ablakot verem ököllel. Volt néhány, aki utánam akart jönni, de az autókban még nem széria a magassági kormány :D

2013. dec. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
sokszor velem is előfordult már, hogy rám sötétedett az autósok meg a lámpák és mellény ellenére sem kapcsolják le a ködlámpát, utána meg alig látok és nem tudok kihúzódni az út szélére ami miatt pedig a mögülem jövők dudálnak folyton
2013. dec. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
régi kérdés, de két napja voltam egy 50 kilométeres túrán és azalatt az egyik autós úgy akart elütni, hogy a körforgalomban már kanyarodtam (előtte is jeleztem, hogy kanyarodok, de már bent is voltam, szóval nem épp mentem a kanyarba). hazafele meg a másik idióta elémvágott, kb. öt centire volt a kocsi a járdaszegélytől, normál esetben, ha nem megy ott bicajos, is messzebb van. s ferdén állt a kocsi, szóval tuti direkt csinálta, a bunkója. akkor kit is kell megnevelni?
2014. márc. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!