Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Fixisek! 46fogas első lánctány...

Fixisek! 46fogas első lánctányérhoz hány fogas lánckereket ajálotok? (15,16 v.17 fogasat? )

Figyelt kérdés

2013. dec. 29. 23:58
 1/4 Dreigang ***** válasza:

Attól függ, mekkora végsebességet szeretnél elérni, ill. mennyire terheled az ízületeid. Nálam a 42/16 vált be

és inkább SS-nél, ezzel max. 40-re lehet meghajtani a bicót, és hegyre is épp megfelel. Tapasztalataim alapján a 17-et raknám fel.

2013. dec. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18nál kisebb nem kell hátulra. tudom, most azon parázol, hogy lassú lesz a bringa. nem lesz az. a kisebb áttét viszont nem cseszi szét a térded fékezéskor, és könnyebb hajtani is.
2013. dec. 30. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mi ez az ordenale baromsag hogy szetcseszi a skid a terded...????

vagy nem ultel meg fixin es olvasod a tobbi baromsagot, vagy nem tudsz normalisan skidelni...jopareve nyomom fek nelkul, es nem csak a godorig, hanem sokszor megvan a napi 40-50km, es sok benne a belvaros...terdfajdalmat meg nem tapasztaltam es mas se mondta

telre amit ajanlok sajat tapasztalat az a porgetosebb 52-18 (most nekem ez van), ami atszamitva 46os tanyerhoz kb 46-16t, ami egy laza 6meteres attet..

ha nyarra gondolsz akkor nalam is felkerul a 16os fogas ami nalad 46-14et jelent..ez mar jobb, 6.8meteres attet de viszont csak 4skidpontod lesz

2013. dec. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma megvettem a lánckereket, végül a 17-es mellett döntöttem, mert sokkal több skid pont van.
2013. dec. 31. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!