Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Országúti kerékpár létezik...

Országúti kerékpár létezik első telóval vagy ezek mind merev villásak?

Figyelt kérdés
2014. jan. 18. 17:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
lehet, hogy van, de semmi értelme.
2014. jan. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
mert?
2014. jan. 18. 19:55
 3/14 anonim ***** válasza:
Mert a teleszkóp lassít, nehéz, plusz ahova teleszkóp kell, ott már szétmegy egy átlag országúti gumija. Trekking kerékpárok közt nézelődj, az a monti, és az országúti egyfajta vegyítése.
2014. jan. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Láttam már Cannondale-t valamiféle csillapítással a villanyaknál, de ritka mint a fehér holló.
2014. jan. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Orszaguti kerekparban pont a merevseg a lenyeg, hiszen minden behimbalozasnal elveszik rengereg energia es ezert nem lenne hatasos. Amugy letezik ilyen: [link] ... raadasul most nagyon nyomott aron.
2014. jan. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

azért érdekel a téma mert országútit akarnék venni a mostani monti helyett, de rájöttem, amennyi kátyús úton, dimben -dombon erdőben földúton is megyek, meggondolandó.

igaz 90%-ban csak aszfalton megyek, na de vidéken vannak olyan aszfalt utak amik felérnek egy cross-pályával kátyú a kátyúban és társai.

mit fog ehhez szólni az országúti?

2014. jan. 19. 11:57
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez ne tartson vissza az országútizástól! Magyarországon gyakorlatilag tankkal és traktorral lehet csak biztonságosan közlekedni. A viccet félretéve felénk is rosszak az utak, mégis látok oútisokat.

Engem is ez tartott vissza, de most már bánom, hogy nem oútit vettem.

Egy jó kerékszett meg a 8-9 bar nyomás azért sokat bír.

2014. jan. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha kibirjak az eszak poklat


http://www.youtube.com/watch?v=3QSpuhIQg1A


akkor nem ertem miert aggodsz:D


Sokat bir egy outi, ha normalis kerekszett van alatta nem kell parazni...gondolom ezt is ismered:D


http://www.youtube.com/watch?v=HhabgvIIXik


de rock shox fejlesztett anno outi villat direkt roubaix-re, plussz a bianchi meg fullyval is probalkozott..:D

2014. jan. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2014. jan. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

azt jól látom, hogy az országútikra nem "illik" (=szokás) felszerelést rakni?

kitámasztó sárhányó lámpa csomagtartó ilyesmi.

max kulacstartót látni.

2014. jan. 19. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!