Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ti melyik bringát választanáto...

Ti melyik bringát választanátok? Használt vagy új?

Figyelt kérdés

Bringa vásárlás előtt állok és sajna meglehetősen szűkös a keret.Elég régóta nézegetek használt bringákat,olyan 60-80 ezer forint közötti MTB-ket és rájöttem,hogy a használtak se vmi olcsók ahhoz képest.

Sok keresgélést követően akadtam rá egy boltra,ahol újonnan adnának egy Caprine Epik 30-at 85-ért.Korrektnek tartom az árát és ahogy olvasgattam,nem is írnak rosszat azok róla,akik már régebb óta használnak ilyen kerékpárt.

Ma azonban megnéztem egy használt Merida Matts Sport 300-ast,ami igaz,hogy 2003-as modell,de egész szép állapotban van a korához képest és 50-ért elhozható.Persze költeni kell rá,de annyira nem vészes.Ti hogy döntenétek?


2014. febr. 11. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:

:D

Én pont

tegnap vettem egy ismert hasznaltbicos uzletbol karbon ktm-et fox 32vel, full xtr-el, dt 240es kerekszettel kcnc kiegeszitokkel, magura marta fekekkel 200ert 2ho garival..:D

mikozben csak a vaz kerul ujonnan annyiba, bar inkabb tobbe...

ezekutan ez a kerdere a valasz

2014. febr. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Persze,világos,én is nézegettem 80 körül használtat és persze ott használtba már komolyabb a váz,felszereltség,csak kérdés mennyit kell rákölteni a vasra,ami ugye csak használat során jön majd elő.Míg ugye az újra valamennyi garit biztosan vállalnak.
2014. febr. 11. 21:32
 3/10 anonim ***** válasza:
mi a cél a kerékpárral?
2014. febr. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mostanaban eleg sok akcio van, erdemes utana jarni a dolgoknak.
2014. febr. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Cél? Kerékpározás :) Nem szétütős,versenyzői szinten,csak hobbiból.Inkább földút,terep,mint aszfalt.
2014. febr. 12. 08:11
 6/10 anonim ***** válasza:

Inkább újat vegyél, ha nem kerékpárszervizes szakértelemmel vagy megáldva, ugyanis úgy átvágnak a használt biciklikkel hogy az újhoz mért árkülönbözetet lazán megfizeted majd az új alkatrészekkel és a szervizzel.

Ritka, hogy használtan olcsón nagyon menő felszereltséggel egy olyan biciklit fognak eladni neked, ami megéri. Tuti hogy más agyonhasznált alkatrészeit kapod meg mivel már nem volt kedvük javítani úgy döntöttek pár baleknak eladják...

2014. febr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ma megnézek egy használtat,aztán ha az nem jön be,akkor új bringa lesz belőle.
2014. febr. 12. 13:54
 8/10 anonim válasza:
én vettem már használtat is és aztán egy csomot ráköltöttem ,ezt meg azt cserélgettem rajta de azt tudni kell a bringa építés TÖBBE kerül mint egy vadi új a boltból megvett darab. Ha semi extra nem kell neked,vagyis nem versenyre vagy a népnek mutogatni ,hogy neked aztán fussa "micsoda" kerékpára akkor 80-100-ból kijön egy megfelelő ,nekem Kellys-ből volt több féle is,olcsóbb is meg drágább is mindegyiket nagyon bírtam.
2014. febr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát ma láttam egy használtat és nagyon nagyon ott van a gép :)
2014. febr. 12. 21:11
 10/10 Ice-T ***** válasza:
Ha nem értesz hozzá, akkor inkább újat vegyél, ha mégis használt mellett döntesz, akkor azt inkább kereskedéstől mint magánszemélytől.
2014. febr. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!