Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyit biciklizzek egy héten...

Mennyit biciklizzek egy héten ahhoz hogy látványosan erősödjön, formásodjon a fenekem?

Figyelt kérdés
(intenzíven tekernék)
2014. febr. 17. 20:28
 1/7 anonim válasza:

Én jelenleg napi min. 10 km-t tekerek, intenzíven.

Ezt persze fokozatosan emelem.

Munka és tanulás mellett.

Nem a forma miatt, hanem a mozgás hiányzik, illetve régi szerelmem a kerékpározás, azért is tértem vissza hozzá.

2014. febr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz nem biciklizni kéne.
2014. febr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Így van, guggolással, rendes lábedzéssel sokkal előrébb volnál.
2014. febr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
súlyzós guggolással, kitöréssel szerintem hamarabb és jobb eredménye lenne.
2014. febr. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

En is napi 10km nyomok gyors tempoban, de attol csak a combom lett kicsit feszesebb. A popsi viszont a guggolastol lett kemenyebb, parom legnagyobb oromere. Kitores, guggolas, labemeles, lehetoleg sullyal!


A bringat "bemelegitesnek" hasznalom, majd hazaerve, meg "melegen" megcsinalom a labgyaksikat.

2014. febr. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én heti 500 at tolok, de a fenekem a súlyzós edzéssel edzem.
2014. febr. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Orszaguti kerekparral, jol beallitott geppel, szabalyos testtartasban es sportos tempoban igencsak aktivan dolgozik a musculus gluteus maximus, vagyis a nagy farizom.


Tingli-tangli bringazastol nem igen fog valtozni a feneked, de ha naponta feltekersz Dobogokore temposan, akkor jo izmos es formas segged lesz (mint nekem) :)

2014. febr. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!