Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Rövid kerékpáros nadrág alá...

Rövid kerékpáros nadrág alá milyen alsóneműt vegyek fel?

Figyelt kérdés
2014. márc. 21. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:
ez a szépsége:) semilyet...
2014. márc. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha van benne betét, akkor az olyan, mint az úszónadrág, nem kell alá további fehérnemű.
2014. márc. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A bringásgatya egyik trükkje a gumírozott szárak által, hogy nem gyűrődik a tököd alá. Ha neked ez hiányzik, húzzál alá egy tetszőleges alsógatyát.
2014. márc. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
viszont a bringásgatyák általában úgy vannak kitalálva, ha izzadsz mint a ló át ereszti az izzadtságot, hogy az el tudjon párologni, viszont, ha felveszel alá valami szövetet ami bemt tartja az izzadtságot, az elõsegíti, hogy kicsípje a popód:) Vagy ha megállsz bárhol tiszta víz lesz a segged, ami egy fekete nacin nem is nagyon látszik, de felettéb kellemetlen érzés így bemenni pl egy büfébe.
2014. márc. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elvileg semmilyet, de én mindig automatikusan ceszek bzfyit.. lány vagyok. De majd ráveszem magam, hogy ne vegyek:) viszont csak egy van, hosszú, be kéne szerezni egy másikat.
2014. márc. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyáron bringázok, nagyon rövid combig erő bő farmer rövid gatyám van azt használom bringázáshoz, mindig boxer alsó nélkül használom, kényelmes plusz szelős nem izzadok így, max egy ami zavaró benne időnként a farmernak a varrása a farpofába kicsit dörgöli, olyan van hosszú nadrág van rajtam hűvösebb van akkor is mindig alsó nélkül.
2022. jan. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!