Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ha egy rollernek 100kg a max...

Ha egy rollernek 100kg a max teherbírása, az azt jelenti, hogy 100 kg felett nem szabad használni, mert rögtön tönkre megy?

Figyelt kérdés
110 kg vagyok, fogyni szeretnék egy kicsit. Rollerezésre gondoltam. Gondolom, 10 kg azért lemenne pár hét alatt, nem? Vagy rögtön összetörne?
2014. ápr. 22. 21:45
 1/5 anonim válasza:
Nem torne ossze, hanem fokozatosan romlana el. 10 kg-t kb fel v 1 ev alatt tudsz szerintem leadni. De ha szorgalmad vagy akk fel ev:)
2014. ápr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Tehát ha van rá 2 év garancia, akkor a súlytöbbletem miatt az élettartama a felére csökkenne kb?
2014. ápr. 22. 21:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen kvantitatív egyenlet, távlázat, grafikon vagy bármi rá, amivel ezt ezek alapján pontosan meg lehetne mondani. Valószínűleg fokozatosan menne tönkre, de minőségtől függően rögtön is kiütközhet rajta valami.


Ha pedig rájönnek, hogy garanciális szabályokon kívül használtad, akkor fújhatod a jótállást.

2014. ápr. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tkodit ***** válasza:
a rollerezés nem edzés!
2014. ápr. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gungasam ***** válasza:
A rollerezést majd akkor válasszad ha már leadtál egy "kicsit"...addig valami ütősebbet csinálj.
2014. ápr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!