Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A képen látható összteleszkópo...

A képen látható összteleszkópos biciklivel lehet trükközni? és ha igen milyet lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok


itt a biciklirõl link: [link]


ezzel a bicajjal szabad trükközni egyáltalan?vagy felejtõs a hatsó teleszkóp miatt?50kg vagyok. Ha lehet vele milyen trükköket?


Válaszokat köszönöm.



#bicikli #trükk #MTB #oszteleszkop
2014. máj. 11. 08:56
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Aki elpattintotta a küllőt, az fizeti, tehát a szervizes, ezért is ne próbáld meg vinni sehova, mert jobb helyekről páros lábbal rúgnak ki és hajtanak el. Tanuld meg magad szerelni, amit kell, lesz rá alkalmad ne aggódj.
2014. máj. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Ertem. Koszi
2014. máj. 17. 21:59
 23/23 anonim ***** válasza:

Ez úgy működik, hogy a szervíz cserélte. Rendesen nem is lehetett megfeszíteni a küllőket. De mint írtam már nem vállalunk ilyen fostalicskákat.

És ahogy a cikkben is van meg más is írta, normális szervíz nem vállal el ilyen sz rokat. Mi már legalább 10 éve nem foglalkozunk ilyennel.

2014. máj. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!