Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A képen látható összteleszkópo...

A képen látható összteleszkópos biciklivel lehet trükközni? és ha igen milyet lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok


itt a biciklirõl link: [link]


ezzel a bicajjal szabad trükközni egyáltalan?vagy felejtõs a hatsó teleszkóp miatt?50kg vagyok. Ha lehet vele milyen trükköket?


Válaszokat köszönöm.



#bicikli #trükk #MTB #oszteleszkop
2014. máj. 11. 08:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

ma 13:38

A kórházból törött kézzel-lábbal-arccsonttal-stb nehéz lesz.

De aki ilyen hülye, hogy fémhulladékot vesz drágán az meg is érdemli.

2014. máj. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
33%

Nem kéne ilyen paraszt stílusban leugatni csak azért, mert nem ért a bicajokhoz. A bringa tényleg trágya, de ne süllyedjetek már ilyen szintre.


Kérdező, ha nincs sok pénzed és trükköket akarsz tanulni, akkor kezdésnek BMX-et vegyél, vagy gyűjts egy dirtjump bicóra. Mindkettő kevés pénzből kihozható, ha használtan veszed.

2014. máj. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:

Ez komoly??? Képes voltál pénzt kiadni ezért a hulladékért?? Az igen. Nem mondom hogy milyen hamar fog szétesni mert nem volt még ilyenem ezért nemtom, mert még egyszerse tudtam rávenni magam arra hogy a tescoba vegyek ilyet. Nagggggyon nem érthetsz a biciklikhez ha ilyet megvettél. Tudod mennyit kellett volna csinálnod? Beírod a keresöbe hogy : " jó bicikli márkák" ennyi,, semmi mást.

Kérdésedre a válasz: ugrathatsz vele bárhonnan!! akkor majd benő a fejed lágya és rájössz h ilyet nem kéne...

2014. máj. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

13:35koszonom a normalis valaszt. Nem nagy trukkos akarok lenni meg hegyekbe menni. Csak max 1kerekezni meg kisrbb bunyhopozni.


Es majd irok ha szet esett alattam. Bar akik ezt mondtak sokaig varhatnak :)

2014. máj. 11. 20:18
 15/23 anonim válasza:
Az első 8-asra tippeljünk, akiket érdekel, szerintem az első 50 centis ugratásnál már lesz benne.
2014. máj. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Meg ugrani is megkell tanulni. :D ugyse lesz benne 8as
2014. máj. 11. 21:27
 17/23 anonim ***** válasza:
Az áruházból 8assal jön ki, laza/összevissza küllőkkel. Kiszedni nem lehet belőle, de próbálkozni lehet.
2014. máj. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Na mostmar mind1 nyari szunet vegen irok mlett velem es a bicajjal. :D
2014. máj. 11. 22:18
 19/23 anonim ***** válasza:

Hoztak be hozzánk ilyen csodabringákat összeszerelni. A küllő elpattant bennük amikor megfeszítettük. No comment! Kettőt vállaltunk, de soha többet.

Gagyi fos alkatrészekből van, nemhogy 50cm-es, de még 5centis ugrást sem bírnak ki.

2014. máj. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Es ilyenkor mit csinaltok ha elpattan?ugyen ugy az fog azert fizetni h elpattant h jo legyen vagy ami elpattant ti fizetitek?kivancsi vagyok h ez h mukodik
2014. máj. 11. 22:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!