Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kérnék egy olyan képet, amin...

Kérnék egy olyan képet, amin egy Fiat 126-os autó és egy kerékpár van. Küldene nekem valaki?

Figyelt kérdés
Minden igazi bringásnak az autójánál körülbelül 5x többet kell érnie a kerójának. :D Nekem is ez volna a jövőre a nézve a tervem, de még csak képekben élhetem ki a vágyaimat az életkoromra való tekintettel. Na szóval, mivel a Fiat 126(p) (kispolski) a kedvenc kocsim és bringás is vagyok, ezért egy olyan képet kérnék tőletek (én nem találtam sehol), amin egy ilyen autó tetőcsomagtartóján kerékpár(ok) csücsülnek. Köszi :)

2014. máj. 15. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
2014. máj. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
aaaaahhhh, köszi :D szép. ha másnak van még azt elfogadom.
2014. máj. 15. 19:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Már bocsi hogy beleszólok de a kispolskival elég sok baj van nem ajánlatos egy autó igaz ez nem a kérdéshez illik
2014. máj. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
értem és köszi, de pontosan tudom, hogy mit illik tudni ezzel kapcsolatban (előnyök hátrányok). másrészről autószerelőként szeretnék majd elhelyezkedni, szóval szerintem nem lesznek ilyen problémáim ;) , és ezt a kicsikocsit szeretném majd elsőnek, azaz megköszönném ha indokolnád néhány szóval a tudnivalókat :)
2014. máj. 15. 20:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Én még nem értek ehez annyira ám majd énis autó szerelő szeretnék lenni :) nekem édesapám mesélte (ő is autó szerelő) hogy azzal mindig a baj volt most megkérdeztem azt mondta: "azon az autón minden elromolhatott ami egy autóban tudott"
2014. máj. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
oké :D nekünk is volt, viszont akkor még kicsi voltam, de ott szerettem meg igazán (azzal nem volt annyi probléma)
2014. máj. 15. 20:31
 7/10 anonim ***** válasza:

sajnos most adtam el minden bringámat aminek volt értéke:(

De kispolákom 4 éve van, mióta megvan a jogsim.

mikor megvettem az órájában 180.000 volt, azóta 240.000

mikor megvettem kapásból cseréltem a futóművet a teljes fékrendszert, valamint szerelőnek megmondtam, hogy amit csak talál és csere azt tegye meg, így volt még +120000költségem... azóta csak vizsgáztatni kellett.

mondjuk én fűtött garázsból fűtött garázsba megyek vele legtöbbször...

2014. máj. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De egy autót ajánlok ami nem is drága sőt nem drága és jó LADA :D
2014. máj. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Inkább maradok a polánál, de ladám sose legye... :D
2014. máj. 16. 19:10
 10/10 anonim ***** válasza:
:D
2014. máj. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!