Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A munkahelyemen cikiznek,...

A munkahelyemen cikiznek, mert kerékpárral járok munkába, és nem autóval, ez miért van?

Figyelt kérdés
nagyon rosszul esik:( Úgy érzem kiközösítenek...

2012. júl. 10. 21:49
1 2 3
 1/21 Smartguy86 ***** válasza:
80%
Mert látják rajtad, hogy te is cikinek érzed. Ha nem hagynád magad cikizni és nem néznél szomorú boci szemekkel, mikor valaki megjegyzést tesz, akkor elfogadnának. De mivel valószínűleg nem vagy eleresztve önbizalom terén, így érzik hogy fogást lehet rajtad találni.
2012. júl. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

micsoda s*ggfej kollégáid vannak. képzelem micsoda hely lehet... mindenki audival meg bmw-vel gördül be, és talicskával tolják utánuk az arcukat?


nálunk 3-an is járnak bicóval, van aki még fel is hozza az emeletre, megengedik neki, nehogy ellopják. én irigykedem, hogy ilyen sportosak, csak én túl messze lakom hozzá, hogy azzal járjak

2012. júl. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Nos, valóban, mert látják rajtad hogy rosszul esik. Én a helyedben már odaszóltam volna nekik, hogy:

Hát igen, biciklivel járok, próbálok minél sportosabban élni. Talán ti is elgondolkozhatnátok rajta reggelenként, amikor beültök a kocsiba..

Tudod, erre lehet sokan azt mondanák, hogy tartsuk meg a jó kapcsolatot, és iyleneket nem kéne mondani , de amit ők csinálnak , az pedig veled szemben inkorrekt :) Vágj vissza, de ne túl durván.

2012. júl. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
igen, hát én megtanultam, hogy beosztással , meg spórolással kell élni, a havi 100 ezerből nem jönnék ki, már akkor sem, ha tömegközlekedést használnék...amugy anyám is kerékpározik, ha lemegy a közértbe, én ezt szoktam meg
2012. júl. 10. 22:00
 5/21 anonim ***** válasza:

fogást kerestek rajtad,és látták,hogy erre harapsz.

a tárgya végülis mindegy ilyenkor.

amúgy meg szerintem valszeg poénkodnak veled,próbálnak nyitni feléd,csak te nem veszed a lapot.

nem hiszem,hogy e miatt valaki komolyabban kóstolgatna,amikor mostanában az évszak és a benzin ára miatt,csomóan letették a kocsit.

uh tuti fix,hogy befordult,antiszoc lehetsz és a miatt lehetsz kiközösítve,nem a bringa miatt.

2012. júl. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
ne foglalkozz velük, paraasztok és kész....
2012. júl. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
ok, köszi a válaszokat...
2012. júl. 10. 22:45
 8/21 anonim ***** válasza:
Milyen munkahely ez, úgy mégis? Mert ha pl. kórházban az elmerokkantak között dolgozol, mint ápoló, akkor szerintem nem lehet őket hibáztatni, amiért cikiznek...
2012. júl. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Ez azért van mert gyökerek...

Két út van: Vagy visszavágsz, vagy poénkodnak, és venni kell az adást..

A harmadik út, hogy csöndben maradsz, és 1-2 hónap múlva megunják.

2012. júl. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 claidheamohmor ***** válasza:
100%
Mert barmok. Sz@rd le. Engem sem érdekelt sosem, ki mit szólt, ha néha valamelyik megkóstolt, magasról tettem rá. Aztán leszoktak róla, és akkor csodálkoztak, amikor nagy ritkán kocsival mentem, akkor meg jött a nagy meglepődés, hogy jéééé, neked van jogsid? Van b@zmeg, nem azért járok a budira is biciklivel, mert nincs jogsim, hanem azért mert jó :)
2012. júl. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!