Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpárt szeretnék venni.1...

Kerékpárt szeretnék venni.1 éve tudok csak biciklizni. Létezik könnyebben kezelhető bicikli?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy tök buta kérdés, de én sosem bicikliztem, 1 éve tanultam meg az anyósom biciklijén, nő vagyok, 32 éves. 26-os kerékpár érdekelne.


nem vagyok biciklibajnok, milyen biciklit ajánlotok?


köszönöm



2014. máj. 21. 08:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hol, milyen terepviszonyokon és mire használnád?
2014. máj. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
mire kellene és mennyid van rá?
2014. máj. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

[link]



kényelmes lenne a popodnak is :)

2014. máj. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

:)

mindenképp zöldövezetben használnám, kertes házas övezetben. Elmennék vele fagyizni, gyermekorvoshoz stb.

a gyermekünket persze nem én vinném. én csak magamat vinném.


köszönöm

2014. máj. 21. 09:14
 5/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a linket, kimásolom magamnak


mennyim van rá? fogalmam sincs :)

2014. máj. 21. 09:15
 6/14 A kérdező kommentje:
a kerékpár súlya is mérvadó?
2014. máj. 21. 09:25
 7/14 kovpet ***** válasza:

Ilyen felhasználás mellett nem számít a súly meg kb más sem.

Amit majd venni akarsz, azt jól próbáld ki, úgy, hogy beállítod az ülésmagasságot stb. Ha kényelmes és tetszik is, vedd meg. Sík terepen nyugisan mászkálgatni minden normál bicaj megfelel. Azért ne Tescobike-ban gondolkozz persze :)

2014. máj. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

nem számít a súly? ez biztos? mert van acélváz (nehezebb, de strapabíróbb) és van az aluvázas.


én tényleg béna vagyok (még), szóval nekem tényleg a könnyebb kellene.

van amit kinéztem a swinn csepel trekking, de ebben csak 28-s van. A cruise- meg barom nehéz állítólag. Egyenlőre ennyit sikerült okoskodnom a mai nap folyamán.


amúgy kirándulásokra is használnám. :)

2014. máj. 21. 13:26
 9/14 kovpet ***** válasza:

Egyébként persze hogy számít a súly, de egy "nehéz" és egy "könnyű" bicaj súlya között (a szóba jöhető árkategóriákban) van mondjuk max 3-5 kiló. Felveszel egy tátizsákot, benne 2 liter vízzel meg kis kajával meg ruhával és az már több. Plusz zár meg sárvédő meg kulacs meg pumpa meg egy jó reggeli és ezek már többszörösét nyomják a bicaj súlya közti különbségnek. :)

Nyilván egy versenyzőnek sokat számít pár deka is, de egy egyszerű embernek, aki A-ból megy B-be nyugisan, annak szerintem egyáltalán nem.

2014. máj. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Dreigang ***** válasza:
Ilyen felhasználásra kempinget ajánlanék, sík terepre a sima kontrás tökéletes, nekem nagyon bevált. Használtan 15-25 eFt-ért hozzá lehet jutni.
2014. máj. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!