Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpárt szeretnék venni.1...

Kerékpárt szeretnék venni.1 éve tudok csak biciklizni. Létezik könnyebben kezelhető bicikli?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy tök buta kérdés, de én sosem bicikliztem, 1 éve tanultam meg az anyósom biciklijén, nő vagyok, 32 éves. 26-os kerékpár érdekelne.


nem vagyok biciklibajnok, milyen biciklit ajánlotok?


köszönöm



2014. máj. 21. 08:40
1 2
 11/14 Dreigang ***** válasza:
...ja most olvasom a kirándulást: kirándultam is vele, pár 10 km, földút, szépen bevált. Hosszabb távra, országútra és akár belvárosba már persze kevés lesz a sebessége.
2014. máj. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Dreigang ***** válasza:
...a sebessége és persze a kényelme.
2014. máj. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

sima kontrás? mármint kontrafékes? én sebességeset szeretnék.. igaz használni még nem használtam, de valamikor el kell kezdeni, nem?


milyen a schwinn csepel range? 17,4 kg. ez eléggé zavar

2014. máj. 26. 14:17
 14/14 Dreigang ***** válasza:
A kempingeket kontrával és egy sebességgel, ill. 3-as agyváltóval szerelték/szerelik.
2014. máj. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!