Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan növeltétek a távot,...

Hogyan növeltétek a távot, mikor kezdők voltatok? 2 óra alatt 25 km nekem is nagyon kevés. Még ha dög nehéz MTB-vel mentem, akkor is.

Figyelt kérdés

Mi módon tudtatok hosszabb távot rövidebb idő alatt megtenni?


Több kerékpározással (fokozatosan), más edzésformák közbeiktatásával, vittetek italt és ételt magatokkal a tekerésekre? Irdatlan nehéz gép nyolcasokkal ide, vagy oda.



2014. jún. 19. 09:00
 1/4 A kérdező kommentje:

Mi módon tudtatok hosszabb távot rövidebb idő alatt megtenni?


Több kerékpározással (fokozatosan), más edzésformák közbeiktatásával, vittetek italt és ételt magatokkal a tekerésekre? Irdatlan nehéz gép nyolcasokkal ide, vagy oda.

2014. jún. 19. 09:05
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyszerűen, ha rendszeresen bringázol, bele fogsz erősödni. Érdemes több húst enni a regenerálódás miatt.

Étel, ital kötelező, nem kevés kalóriával :) . Én egyébként fehérjeturmixot szoktam inni közbe, amíg volt bringám, olyankor 40 fölött volt az utazosebesség. Súlyzós edzés se hátrány.

2014. jún. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem súlyzózom (nagyon ritkán csak) és nem iszom fehérjét sem, ráadásul az étkezéseket is csökkentettem, mégis 1,5 óra alatt tekerem le a 24 km-t, ez a munkahelyem és az otthonom közti távolság. Hazafelé már kicsit nehezebben megy, mert 10-11 órát dolgozom, tehát fáradtabb vagyok.


32/N

2014. jún. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem rossz az, de csak kb 20 az utazósebességed, ha beleszámítom a becsült megállásokat is (mert ugye amúgy 16). Az egy relatíve könnyen tartható tempó. Én outival 44 perc alatt mentem 20 km-t, (Vörösvár-Bp., Lehel út), akkor még én se súlyzóztam, és nem ittam fehérjét se. De ha minden nap eljátszottam ezt kevés kajával, hamar túledzettem magam, aztán csodálkoztam hogy miért nem tudok olyan gyorsan menni mint előtte (akkoriban egyáltalán nem foglalkoztam a kajával). Most, ha kész lesz a bicaj, mindig viszek majd legalább 200 g fehérjét 20 km-re és a motorossávon fogom alázni az autókat XD (főleg dugóban).
2014. jún. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!