Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Győrből szeretnék kerékpárral...

Győrből szeretnék kerékpárral Veszprémbe eljutni. Melyik utat javasoljátok?

Figyelt kérdés
Találtam egy útvonaltervet, ami a 82-es utat jelölte. Jó ötlet ez?

2014. júl. 1. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:

A főúton én nem mennék biciklivel ilyen hosszan. A baj az, hogy más nem nagyon van, viszont ha a környező kisebb utakon mész, akkor pedig sokkal hosszabb lenne az út. Google térképen érdemes ránagyítani a környékre, hogy falvak között merre tudnál menni. A Bakonyban a főút szerpentines része még autóval is veszélyes és nem jól látható, hát még biciklivel.


Nem tudom, mi a cél, én anno vonattal vittem a biciklit Győrből Veszprémbe, és onnan tekertem tovább a Balatonra, de ez csak akkor jó, ha te is ezt akarod.

2014. júl. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Sajnos én is így látom. :( Az útvonal egy túra része lenne. Vác-Komárom-Bős-Győr-Balatonalmádi-Agárd-Bp-Vác lenne a cél. Sajnos számomra ez az egyetlen sötét folt. Esetleg szóba jöhetne még egy Győr-Pápa-Noszlop-Devecser-Tapolca, és úgy le Zánka felé. Csak nem tudom, hogy a 83-as milyen Pápáig. Köszönöm.
2014. júl. 1. 17:09
 3/6 anonim ***** válasza:
a rövidebbet válaszd, elég dimbesdombos környék.
2014. júl. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
de ha tapolca-zánkának mész, akkor én elkerülnék révfülöp felé. Így végigtekerhetsz a káli medencén, ami Mo. egyik legszebb helye.
2014. júl. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azt hiszem, rá kell számolnom egy napot. Azt hittem, egyszerűbb lesz ez a szakasz. Legalább egy kicsit tekergünk a környéken. :)
2014. júl. 3. 07:57
 6/6 Paleepapa válasza:
Szia! Én úgy szoktam Győrből a Balatonra menni, hogy Győr-Ménfőcsanak-Tényő-Sokorópátka-Gic, Bakonyszentlászló-Vinye-Porvacsesznek(Erdei murvás út kellemes emelkedéssel)-Zirc eddig mellékutakon, minimális forgalommal kell számolni. Innét a főúton szoktam menni Veszprémig, mert az alternatív útvonal nagyon hosszú. Tempósan lehet menni lefelé, ez a rész már nem olyan veszélyes, az út is szélesebb. Veszprémtől pedig van kerékpárút Almádiba.
2016. jún. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!