Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen biciklit ajánlotok?

Milyen biciklit ajánlotok?

Figyelt kérdés
El szeretnék kezdeni komolyabban biciklizni. A jelenlegi biciklimet szerintem már többet bütykölöm, mint tekerem, ezért is nem használom sokat, de az az igazság, hogy hiányzik a biciklizés. Igazából rászánok én emberi keretek közt akármennyit, csak kapjak egy olyan strapabíró biciklit ami ki fogja bírni sokáig és normálisan tudok vele tekerni. Használati terület kb 80%-ban beton őt, 20%-ban könnyű terep (értem ez alatt a földutat, erdei ösvényeket...) Nem adok meg maximum árat, mert azt vettem észre, aki megad x összeget, tuti felé lövik be legalább 20 %-al az árat, szóval nekem ilyen helyre kell mondjuk úgy a legkedvezőbb árú bicikli ami strapabíró. Természetesen (anélkül, hogy lenézném ezeket) nem ilyen 40-50 ezer forintosokra gondolok, valami komolyabbra.
2014. júl. 12. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
de azért légyszíves mondj egy kb árat mert nem tudom mennyi ami neked meg engedhető. [link] ezt nézd meg egész jó kis bicó
2014. júl. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak az a baj, ha árat mondok, akkor azon belül mondják a legjobbat érted, de pl simán adnék egy jó bicajért mondjuk 3-400 ezret, de ez nem azt jelenti, hogy mindenképp, ha mondjuk 100-150 ért van jó
2014. júl. 12. 13:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele de egy bicikliért max:150e szerintem. [link] Ez jó kis gép vagy ez vagy a másik de ez még dirt-re IS jó lesz. De amit először linkeltem az amire te használnád bőven jó lesz.
2014. júl. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem van egy merida race lite ~230.000ft

lazán használom országúton, de simán letérek földutakra, sőt volt már, hogy igaz óvatosan és lassan, de a Velencei hegyekben is tekertem vele...

+ van egy merida big nine 29er-em azt akkor használom, ha az uticélom nehéz terepen van... de túlnyomó részt ezt is aszfalton használom, mivel általában el is kell jutnom oda, ahol kezdődik a "terep" :P

+ napi munkába járást is az outival végzem, kivéve télen, télen egy teszkóbringával járok.

2014. júl. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!