Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Sok-e hosszu távon minden nap...

Sok-e hosszu távon minden nap két óra kerékpározás?

Figyelt kérdés
Nem voltam sportos gyerek mert tul félénk voltam, viszont nagyon mozgékony és ritmikus vagyok, a biciklizésbe egyenesen szerelmes vagyok. De azt mondják, visszaüt majd tiz év mulva, ha ennyire tolom. Igaz ez?

2014. aug. 1. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz
2014. aug. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha pl hideg időben nem megfelelő ruházatban bringázol napi 2 órát, az bizony visszaüt, 10 év sem kell hozzá... de maga a bringázás nem gond... Azt meg, hogy túledzed e éppen magad, azt meg úgyis érzed...
2014. aug. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából lehet hogy érzem, de egyik nagy hibám, hogyha beteg vagyok is dolgozni akarok meg tanulni, szóval ebben kifejezetten nem vagyok jó. Mi van ha tuledzem magam? Leépülnek az izmaim?
2014. aug. 2. 14:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Fáradtnak kedvetlennek kiégettnek érezheted magad. A szokásos kimerültség tünetei, mivel az izmaid nem képesek teljesen helyrejönni. Én hagynék heti 1 napot minimum amikor pihi van. És betegen pihend ki magad mert az viszont biztosan vissza fog ütni idővel.
2014. aug. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!