Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Lehetseges ez? (Hosszu magyara...

Lehetseges ez? (Hosszu magyarazat)

Figyelt kérdés
Sziasztok, nem mondanam magam nagy sportembernek, de heti atlagba vagy 100-200km-t letekerek. A vádlim brutális, a combom is az meg a seggem is. Annyira izmos a labam, hogy emiatt nagyobb meretu nadragokat is kell venne, van hogy 3-4 merettel is. Sokan mondjak a labam csak genetikailag ilyen izmos, de szerintem annak koszonheto, hogy szinte kiskorom ota rendszeresen biciklizek sokat. Na szoval az erdekelne, a biciklizes tenyleg ennyire izmosit? Reszben az a celom, hogy biciklizessel foggyak is, vagyis na zsirt egessek a hasamrol, de ez nem sikerult idaig. Amugy 177cm vagyok, 73-77kg napi szinten ingadozik. 18/f

2014. aug. 16. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha zsírt akarsz égetni, ahhoz megfelelő étrend kell. Nézz rá a szálkásító étrendre. Egyébként a kerékpározás nem izmosít kifejezetten, főleg nem ennyi mennyiség. Kivéve, ha intenzíven csinálod, nem csak karikázol. Inkább csak annak tudható be, hogy adottságilag ilyen "lábas" vagy, tehát az az erősséged, míg másnak mondjuk pont ez a gyenge pontja.
2014. aug. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dájm válasza:
Én havi 2-3000 km-t megyek futárként, nagyon vékony lábaim vannak, de 30km/h alatt nem szoktam menni, nézd meg a Tour de France versenyzői is piszkafa lábúak. A tied inkább genetika.
2014. aug. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!